Valioliiga 2013: kertoimet ja vertailu

Valioliiga 2013 alkaa 18.8.2012

Valioliigan kausi 2012-2013 alkaa vasta muutaman viikon päästä (18.8.2012), mutta Urheiluveikkaus keskittyy jo voittajakertoimiin. Kertoimet vaihtelevat suuresti bookkerien mukaan. Valioliiga- kerroinvertailustamme näet missä sinun kannattaa betsata suosikkijoukkuettasi. Mukana vertailussa on suosittelemamme bookkerit Nordicbet,Unibet ja Betsafe. Suurin kerroin on linkitetty ko. vedonlyöntiyhtiön sivuille. Päivitämme kertoimet ajantasalle n. kerran viikossa ennen kauden alkua.

Valioliiga kerroinvertailu

Kertoimet päivitetty viimeksi 30.7.2012

VoittajajoukkueNordicbetUnibetBetsafe 
Manchester City2.252.102.20
Manchester United **3.303.253.20 
Chelsea5.505.506.00
Arsenal10.0012.0013.00
Liverpool25.0030.0029.00
Tottenham30.0040.0030.00 
Newcastle200.00200.00150.00
Everton500.00300.00175.00
Fulham1500.001000.00750.00
Sunderland1500.001000.00750.00
Stoke2500.001500.00750.00
Swansea2500.002500.00 1000.00
West Brom2500.002000.00750.00 
West Ham2500.002000.001000.00 
Wigan2500.003000.00100.00 
Aston Villa3000.001500.00 750.00 
Norwich3000.002500.001000.00
Queens Park Rangers 3000.002000.001000.00
Reading3000.003000.001000.00
Southampton3000.003000.001000.00

** ManU: lle parhaan kertoimen (4.00) löydät täältä >>

Kampanja