mainos

Jalkapallo Länsi-Saksa - Bundesliiga

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen  29 25 4 0 74-19 +55 79 VVVVVV
2 Bayern München Bayern München  29 20 3 6 82-36 +46 63 DVVLLV
3 VfB Stuttgart VfB Stuttgart  29 20 3 6 67-34 +33 63 VVVDVV
4 RB Leipzig RB Leipzig  29 17 5 7 67-33 +34 56 VVVDVV
5 Borussia Dortmund Borussia Dortmund  29 16 8 5 57-34 +23 56 VVVVLV
6 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt  29 10 12 7 43-39 +4 42 VVLDDL
7 Augsburg Augsburg  29 10 9 10 47-46 +1 39 VVVDLV
8 Freiburg Freiburg  29 11 6 12 41-52 -11 39 DVLVLV
9 Hoffenheim Hoffenheim  29 10 6 13 49-57 -8 36 VLLLVL
10 FC Heidenheim FC Heidenheim  29 8 10 11 42-50 -8 34 LLDDVD
11 Borussia Mönchengladbach Borussia Mönchengladbach  29 7 10 12 50-56 -6 31 DDDLVL
12 Werder Bremen Werder Bremen  29 8 7 14 36-49 -13 31 LLLLDL
13 Union Berlin Union Berlin  29 8 5 16 25-45 -20 29 LLVDLL
14 Wolfsburg Wolfsburg  29 7 7 15 34-50 -16 28 LLLVLL
15 VfL Bochum VfL Bochum  29 5 12 12 34-59 -25 27 LLLDLD
16 Mainz 05 Mainz 05  29 5 11 13 30-47 -17 26 DLVDVV
17 FC Köln FC Köln  29 4 10 15 23-51 -28 22 LDLDVL
18 SV Darmstadt SV Darmstadt  29 2 8 19 28-72 -44 14 LLLDLL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 29 3,21 97% 90% 72% 34% 52% 3%
Bayern München Bayern München 29 4,07 100% 90% 83% 59% 34% 10%
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 29 3,48 100% 93% 72% 45% 34% 10%
RB Leipzig RB Leipzig 29 3,45 93% 86% 69% 48% 34% 14%
Borussia Dortmund Borussia Dortmund 29 3,14 97% 83% 59% 41% 31% 10%
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 29 2,83 93% 83% 55% 31% 24% 21%
Augsburg Augsburg 29 3,21 100% 90% 59% 34% 10% 21%
Freiburg Freiburg 29 3,21 93% 79% 69% 41% 31% 17%
Hoffenheim Hoffenheim 29 3,66 100% 97% 79% 59% 3% 10%
FC Heidenheim FC Heidenheim 29 3,17 93% 83% 55% 38% 17% 17%
Borussia Mönchengladbach Borussia Mönchengladbach 29 3,66 93% 90% 79% 52% 10% 21%
Werder Bremen Werder Bremen 29 2,93 100% 83% 55% 34% 21% 24%
Union Berlin Union Berlin 29 2,41 93% 72% 41% 21% 21% 55%
Wolfsburg Wolfsburg 29 2,90 100% 86% 59% 38% 14% 21%
VfL Bochum VfL Bochum 29 3,21 93% 90% 62% 45% 14% 21%
Mainz 05 Mainz 05 29 2,66 90% 72% 45% 34% 24% 31%
FC Köln FC Köln 29 2,55 97% 83% 34% 21% 10% 41%
SV Darmstadt SV Darmstadt 29 3,45 93% 76% 62% 48% 7% 45%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 61,07%8,002,009,602,4017,131,600,005,938,53
Bayern München Bayern München 59,67%7,672,338,672,2717,130,870,076,338,47
RB Leipzig RB Leipzig 57,93%7,071,6010,601,7318,071,470,005,407,47
Mainz 05 Mainz 05 47,67%7,071,6014,471,7321,672,600,075,734,73
FC Köln FC Köln 47,29%6,862,3611,791,5722,071,790,145,364,64
FC Heidenheim FC Heidenheim 46,43%6,642,7112,361,3622,641,640,005,713,93
Borussia Dortmund Borussia Dortmund 61,29%6,212,799,141,0717,931,360,075,936,07
Borussia Mönchengladbach Borussia Mönchengladbach 48,33%6,132,009,801,8015,531,600,006,274,67
Hoffenheim Hoffenheim 50,64%5,791,5010,071,5717,002,500,144,864,86
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 59,60%5,671,938,531,6717,871,070,005,077,67
Union Berlin Union Berlin 46,36%5,432,0712,002,1421,571,570,144,644,14
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 55,71%5,212,5010,141,5024,002,000,074,644,57
VfL Bochum VfL Bochum 49,67%5,001,7312,932,4723,403,330,076,805,73
Freiburg Freiburg 49,79%4,861,2911,001,6418,291,710,215,005,21
Augsburg Augsburg 46,67%4,602,4012,872,8719,932,130,134,874,53
Wolfsburg Wolfsburg 48,71%4,361,0013,361,5717,362,500,144,504,43
SV Darmstadt SV Darmstadt 49,87%3,931,8012,331,8718,672,070,134,534,40
Werder Bremen Werder Bremen 47,79%3,933,5012,862,4315,072,290,074,863,57
Palaute