mainos

Jalkapallo Länsi-Saksa - Bundesliga

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Bayern Munich Bayern Munich  19 15 1 3 61-18 +43 46 VVVVLV
2 Borussia Dortmund Borussia Dortmund  19 13 1 5 49-29 +20 40 LDVLVV
3 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen  19 9 5 5 44-31 +13 32 VLDLDV
4 Hoffenheim Hoffenheim  19 9 4 6 39-29 +10 31 VVDDVL
5 Union Berlin Union Berlin  19 8 7 4 27-24 +3 31 VLDVDV
6 Freiburg Freiburg  19 8 6 5 31-23 +8 30 VLDVDL
7 RB Leipzig RB Leipzig  19 8 4 7 36-23 +13 28 LVDLVV
8 Eintracht Frankfurt 0-2Eintracht Frankfurt  20 7 7 6 30-30 0 28 LVVVLD
9 FC Koeln FC Koeln  19 7 7 5 30-32 -2 28 DLVVVL
10 Mainz 05 Mainz 05  19 8 3 8 27-21 +6 27 VLVLLV
11 Bochum Bochum  19 7 2 10 17-27 -10 23 VDLLVL
12 Borussia Moenchengladbach Borussia Moenchengladbach  19 6 4 9 25-35 -10 22 LLLDVL
13 Hertha Berlin Hertha Berlin  19 6 4 9 21-38 -17 22 DVLVLD
14 Arminia Bielefeld 2-0Arminia Bielefeld  20 4 9 7 20-26 -6 21 DLVVDD
15 Wolfsburg Wolfsburg  19 6 3 10 17-30 -13 21 LLLLLD
16 Augsburg Augsburg  19 4 7 8 19-30 -11 19 LVDDLD
17 VfB Stuttgart VfB Stuttgart  19 4 6 9 22-33 -11 18 DVLLDL
18 Greuther Fuerth Greuther Fuerth  19 1 4 14 15-51 -36 7 LVLDDD
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Bayern Munich Bayern Munich 19 4,16 100% 95% 89% 63% 37% 0%
Borussia Dortmund Borussia Dortmund 19 4,11 100% 95% 84% 58% 11% 5%
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 19 3,95 100% 89% 74% 63% 21% 5%
Hoffenheim Hoffenheim 19 3,58 95% 95% 68% 58% 26% 21%
Union Berlin Union Berlin 19 2,68 89% 74% 53% 26% 32% 16%
Freiburg Freiburg 19 2,84 84% 84% 63% 26% 32% 21%
RB Leipzig RB Leipzig 19 3,11 100% 89% 53% 37% 21% 21%
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 19 3,05 95% 89% 47% 26% 16% 11%
FC Koeln FC Koeln 19 3,26 100% 95% 58% 53% 5% 21%
Mainz 05 Mainz 05 19 2,53 95% 74% 53% 21% 37% 21%
Bochum Bochum 19 2,32 95% 63% 37% 16% 32% 42%
Borussia Moenchengladbach Borussia Moenchengladbach 19 3,16 100% 84% 63% 42% 11% 21%
Hertha Berlin Hertha Berlin 19 3,11 95% 89% 63% 42% 16% 32%
Wolfsburg Wolfsburg 19 2,47 95% 74% 42% 32% 32% 37%
Augsburg Augsburg 19 2,58 84% 74% 47% 32% 26% 32%
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld 19 2,32 89% 74% 37% 32% 26% 32%
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 19 2,89 89% 79% 53% 42% 16% 37%
Greuther Fuerth Greuther Fuerth 19 3,47 89% 79% 68% 47% 16% 37%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 54,11%6,562,8910,672,5619,112,560,114,566,11
Bayern Munich Bayern Munich 62,90%6,402,208,202,0019,900,800,007,308,90
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 52,22%6,332,0011,111,8923,561,220,005,564,56
Hoffenheim Hoffenheim 52,89%6,110,8912,672,4424,891,670,005,674,78
Augsburg Augsburg 39,78%5,781,5612,223,1121,671,670,004,564,11
Borussia Moenchengladbach Borussia Moenchengladbach 56,11%5,671,4410,332,0020,222,000,005,675,78
Freiburg Freiburg 48,89%5,560,6710,442,0020,331,110,005,335,22
Mainz 05 Mainz 05 49,00%5,501,7015,301,6023,401,600,105,305,90
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 54,40%5,501,0010,902,2022,601,200,105,005,80
Wolfsburg Wolfsburg 51,60%5,401,8014,003,0021,702,700,105,204,90
FC Koeln FC Koeln 56,60%5,201,3012,502,4024,302,000,007,305,30
Hertha Berlin Hertha Berlin 46,11%5,112,2211,001,8920,781,560,005,224,89
Borussia Dortmund Borussia Dortmund 60,20%5,101,409,001,9021,201,500,005,806,10
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld 43,20%5,001,0014,001,1023,002,300,005,004,40
RB Leipzig RB Leipzig 57,00%4,900,8010,502,5016,501,100,006,807,20
Greuther Fuerth Greuther Fuerth 47,67%4,220,7813,442,3323,002,440,004,333,67
Union Berlin Union Berlin 45,00%4,102,0011,302,3020,701,100,004,504,20
Bochum Bochum 48,00%3,441,5611,441,8923,001,330,005,674,33

Voittajaveto-kertoimet kohteelle Bundesliga

Palaute