mainos

Jalkapallo Itävalta - Bundesliga

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Salzburg Salzburg  18 14 3 1 42-12 +30 45 DVDLVV
2 Sturm Graz Sturm Graz  18 9 4 5 37-26 +11 31 LDLVDV
3 SK St. Andrae SK St. Andrae  18 9 4 5 31-28 +3 31 VVLVVD
4 Itävalta Itävalta  18 6 7 5 26-27 -1 25 DVDVVL
5 Rapid Wien Rapid Wien  18 6 6 6 27-27 0 24 VLVDDV
6 Ried Ried  18 6 6 6 24-34 -10 24 DVVDLV
7 Itävalta Itävalta  18 4 9 5 24-22 +2 21 DLDVDL
8 Hartberg Hartberg  18 5 6 7 28-28 0 21 VLLVLD
9 LASK LASK  18 5 5 8 23-26 -3 20 LVDLVV
10 WSG Tirol WSG Tirol  18 4 7 7 25-35 -10 19 DLVVLL
11 Admira Moedling Admira Moedling  18 3 7 8 21-25 -4 16 DLDLDL
12 Altach Altach  18 3 4 11 10-28 -18 13 LLLLLL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Salzburg Salzburg 18 3,00 94% 72% 56% 44% 44% 6%
Sturm Graz Sturm Graz 18 3,50 100% 89% 78% 50% 28% 6%
SK St. Andrae SK St. Andrae 18 3,28 100% 83% 72% 39% 33% 11%
Itävalta Itävalta 18 2,94 94% 89% 56% 28% 22% 17%
Rapid Wien Rapid Wien 18 3,00 100% 94% 56% 22% 17% 17%
Ried Ried 18 3,22 100% 78% 61% 33% 11% 17%
Itävalta Itävalta 18 2,56 89% 72% 39% 28% 17% 28%
Hartberg Hartberg 18 3,11 100% 89% 50% 33% 11% 17%
LASK LASK 18 2,72 100% 72% 44% 33% 17% 22%
WSG Tirol WSG Tirol 18 3,33 94% 83% 61% 44% 17% 28%
Admira Moedling Admira Moedling 18 2,56 94% 78% 50% 22% 17% 28%
Altach Altach 18 2,11 89% 67% 44% 11% 17% 56%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatRikkeetPaitsiotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Salzburg Salzburg 64,83%9,179,003,331,330,007,337,17
Sturm Graz Sturm Graz 55,50%7,1713,172,172,330,009,006,00
LASK LASK 54,50%5,8314,833,331,250,006,834,33
SK St. Andrae SK St. Andrae 53,00%5,3311,332,002,000,506,174,33
Rapid Wien Rapid Wien 59,00%5,3312,832,002,330,007,177,00
Admira Moedling Admira Moedling 45,33%4,5014,671,672,330,005,833,67
Hartberg Hartberg 49,50%4,1713,671,501,670,005,004,00
Altach Altach 47,33%4,0011,170,831,000,005,003,67
Itävalta Itävalta 49,50%4,0011,171,172,000,335,175,17
Ried Ried 42,33%3,5012,831,831,000,004,833,50
WSG Tirol WSG Tirol 53,00%3,1711,501,832,330,335,675,33
Itävalta Itävalta 38,67%2,679,671,170,500,504,673,33

Voittajaveto-kertoimet kohteelle Bundesliga

Palaute