Jalkapallo Länsi-Saksa - Bundesliiga

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Bayern München Bayern München  15 10 4 1 49-13 +36 34 VVVVVV
2 Freiburg Freiburg  15 9 3 3 25-17 +8 30 LVVVLV
3 RB Leipzig RB Leipzig  15 8 4 3 30-21 +9 28 VDVVVV
4 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt  15 8 3 4 32-24 +8 27 VVLVVD
5 Union Berlin Union Berlin  15 8 3 4 24-20 +4 27 VLVLDL
6 Borussia Dortmund Borussia Dortmund  15 8 1 6 25-21 +4 25 LVVVLL
7 Wolfsburg Wolfsburg  15 6 5 4 24-20 +4 23 DDVVVV
8 Borussia Mönchengladbach Borussia Mönchengladbach  15 6 4 5 28-24 +4 22 DLLVLV
9 Werder Bremen Werder Bremen  15 6 3 6 25-27 -2 21 LLVVLL
10 Mainz 05 Mainz 05  15 5 4 6 19-24 -5 19 VVLLLD
11 Hoffenheim Hoffenheim  15 5 3 7 22-22 0 18 VLDLLL
12 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen  15 5 3 7 25-26 -1 18 LDLVVV
13 FC Köln FC Köln  15 4 5 6 21-29 -8 17 VLDLLL
14 Augsburg Augsburg  15 4 3 8 18-26 -8 15 LDLLDL
15 Hertha Berlin Hertha Berlin  15 3 5 7 19-22 -3 14 LVLLLV
16 VfB Stuttgart VfB Stuttgart  15 3 5 7 18-27 -9 14 VLVLVL
17 VfL Bochum VfL Bochum  15 4 1 10 14-36 -22 13 LVLLVV
18 Schalke 04 Schalke 04  15 2 3 10 13-32 -19 9 LLLLVL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Bayern München Bayern München 15 4,13 100% 93% 60% 60% 40% 7%
Freiburg Freiburg 15 2,80 87% 73% 53% 47% 53% 20%
RB Leipzig RB Leipzig 15 3,40 100% 100% 73% 47% 27% 13%
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 15 3,73 100% 93% 67% 47% 13% 13%
Union Berlin Union Berlin 15 2,93 93% 80% 53% 33% 33% 20%
Borussia Dortmund Borussia Dortmund 15 3,07 100% 73% 60% 40% 40% 20%
Wolfsburg Wolfsburg 15 2,93 93% 87% 53% 40% 33% 27%
Borussia Mönchengladbach Borussia Mönchengladbach 15 3,47 93% 80% 73% 53% 20% 13%
Werder Bremen Werder Bremen 15 3,47 100% 87% 60% 40% 13% 20%
Mainz 05 Mainz 05 15 2,87 93% 80% 53% 20% 27% 27%
Hoffenheim Hoffenheim 15 2,93 93% 80% 60% 33% 27% 20%
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 15 3,40 100% 93% 73% 47% 27% 27%
FC Köln FC Köln 15 3,33 93% 87% 53% 47% 7% 33%
Augsburg Augsburg 15 2,93 100% 73% 60% 33% 13% 27%
Hertha Berlin Hertha Berlin 15 2,73 100% 80% 47% 33% 13% 20%
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 15 3,00 93% 80% 60% 47% 7% 33%
VfL Bochum VfL Bochum 15 3,33 100% 87% 73% 40% 13% 40%
Schalke 04 Schalke 04 15 3,00 93% 80% 60% 40% 13% 40%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Bayern München Bayern München 62,57%7,432,149,863,0017,001,290,006,7110,57
Wolfsburg Wolfsburg 54,43%6,711,7111,861,5718,712,140,006,145,00
FC Köln FC Köln 56,00%6,430,7111,712,1423,291,860,144,715,43
Hoffenheim Hoffenheim 51,50%5,881,0012,502,8817,752,000,006,756,13
Borussia Dortmund Borussia Dortmund 53,00%5,713,4310,292,1419,862,430,004,715,29
RB Leipzig RB Leipzig 52,86%5,573,5711,711,8621,431,860,144,866,43
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 50,75%5,383,7511,502,5019,881,500,134,755,50
VfL Bochum VfL Bochum 47,00%5,293,8612,143,0021,141,290,005,434,29
Freiburg Freiburg 53,00%5,141,7112,711,4320,291,140,005,147,43
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 54,38%4,882,009,632,1320,132,130,256,504,63
Mainz 05 Mainz 05 50,71%4,861,4311,711,8625,711,430,005,144,14
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 53,63%4,752,1311,381,2520,501,630,005,006,13
Augsburg Augsburg 46,88%4,631,1314,751,7523,632,380,134,133,50
Borussia Mönchengladbach Borussia Mönchengladbach 55,00%4,634,1311,132,0020,381,630,134,006,13
Union Berlin Union Berlin 43,14%4,571,5716,142,5719,861,430,005,864,86
Hertha Berlin Hertha Berlin 44,38%4,504,1311,881,7520,002,380,005,255,00
Schalke 04 Schalke 04 45,13%4,252,3812,381,6320,632,130,005,504,00
Werder Bremen Werder Bremen 53,13%3,003,0010,631,1320,382,000,003,884,88
Palaute