mainos

Jalkapallo Etelä-Amerikan MM-karsinnat

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Brasilia Brasilia  17 14 3 0 40-5 +35 45 VDDVVV
2 Argentiina Argentiina  17 11 6 0 27-8 +19 39 VDVVVD
3 Uruguay Uruguay  18 8 4 6 22-22 0 28 LLVVVV
4 Ecuador Ecuador  18 7 5 6 27-19 +8 26 VVDDLD
5 Peru Peru  18 7 3 8 19-22 -3 24 VVVDLV
6 Kolumbia Kolumbia  18 5 8 5 20-19 +1 23 LDLLVV
7 Chile Chile  18 5 4 9 19-26 -7 19 VLLVLL
8 Paraguay Paraguay  18 3 7 8 12-26 -14 16 LDLLVL
9 Bolivia Bolivia  18 4 3 11 23-42 -19 15 LVLLLL
10 Venezuela Venezuela  18 3 1 14 14-34 -20 10 LLVLLL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Brasilia Brasilia 17 2,65 88% 71% 41% 41% 76% 12%
Argentiina Argentiina 17 2,06 88% 65% 41% 12% 59% 12%
Uruguay Uruguay 18 2,44 83% 61% 44% 22% 44% 39%
Ecuador Ecuador 18 2,56 89% 72% 39% 22% 33% 28%
Peru Peru 18 2,28 100% 72% 33% 11% 28% 39%
Kolumbia Kolumbia 18 2,17 78% 56% 44% 22% 44% 44%
Chile Chile 18 2,50 94% 83% 44% 22% 28% 33%
Paraguay Paraguay 18 2,11 83% 67% 33% 28% 22% 61%
Bolivia Bolivia 18 3,61 100% 94% 83% 50% 17% 33%
Venezuela Venezuela 18 2,67 94% 67% 67% 28% 6% 50%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatRikkeetPaitsiotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Kolumbia Kolumbia 72,50%9,508,503,50--9,504,50
Bolivia Bolivia 50,00%6,5010,503,002,000,007,508,00
Ecuador Ecuador 46,50%6,0020,501,50--4,002,00
Venezuela Venezuela 50,50%6,0013,501,50--7,507,50
Brasilia Brasilia 67,50%5,5013,000,500,000,008,008,50
Uruguay Uruguay 45,50%5,0016,001,001,000,006,006,50
Chile Chile 57,50%5,0017,501,50--6,504,00
Argentiina Argentiina 64,50%4,5013,501,502,000,006,505,50
Peru Peru 53,00%4,0011,001,003,000,004,504,00
Paraguay Paraguay 45,00%3,5017,002,00--5,002,00
Palaute