Jalkapallo Turkki - Super Lig

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Trabzonspor Trabzonspor  14 11 3 0 29-11 +18 36 VVVVVV
2 Konyaspor Konyaspor  14 7 5 2 23-13 +10 26 LVVVVL
3 Hatayspor Hatayspor  14 8 2 4 23-14 +9 26 VDVLVL
4 Alanyaspor 0-0Alanyaspor  15 7 4 4 20-22 -2 25 VVDLVL
5 Fenerbahce Fenerbahce  14 7 3 4 20-17 +3 24 LLLDVD
6 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir  14 7 1 6 20-16 +4 22 VVVVVD
7 Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük  14 6 4 4 21-18 +3 22 VDLDVL
8 Galatasaray Galatasaray  14 6 4 4 19-17 +2 22 VLVDLD
9 Besiktas Besiktas  15 6 3 6 22-22 0 21 VLLLLD
10 Adana Demirspor Adana Demirspor  14 5 5 4 20-18 +2 20 LDLVVD
11 Antalyaspor Antalyaspor  14 5 3 6 18-20 -2 18 DLVVLV
12 Gaziantep FK Gaziantep FK  14 5 3 6 17-21 -4 18 LDLVLV
13 Sivasspor 0-0Sivasspor  15 3 8 4 20-15 +5 17 DDDDLV
14 Altay Altay  14 5 2 7 18-21 -3 17 LLDLLD
15 Giresunspor Giresunspor  14 4 4 6 12-12 0 16 VDLDVV
16 Kayserispor Kayserispor  14 4 4 6 18-22 -4 16 LLVDDL
17 Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor  14 4 1 9 12-23 -11 13 VVLLLD
18 Goztepe Goztepe  14 2 5 7 13-20 -7 11 VLDLDD
19 Kasimpasa Kasimpasa  15 2 5 8 14-22 -8 11 LVLLDD
20 Rizespor Rizespor  14 3 1 10 12-27 -15 10 LVLVLV
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Trabzonspor Trabzonspor 14 2,86 100% 79% 64% 29% 36% 0%
Konyaspor Konyaspor 14 2,57 93% 79% 50% 29% 36% 14%
Hatayspor Hatayspor 14 2,64 100% 86% 50% 21% 36% 14%
Fenerbahce Fenerbahce 14 2,64 100% 93% 57% 14% 21% 7%
Alanyaspor Alanyaspor 14 3,00 100% 79% 43% 29% 36% 21%
Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 14 2,57 93% 71% 64% 21% 21% 29%
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük 14 2,79 86% 71% 50% 43% 29% 36%
Galatasaray Galatasaray 14 2,57 93% 79% 57% 21% 29% 21%
Besiktas Besiktas 15 2,93 93% 80% 67% 27% 27% 27%
Adana Demirspor Adana Demirspor 14 2,71 93% 79% 50% 36% 21% 29%
Antalyaspor Antalyaspor 14 2,71 93% 79% 57% 29% 29% 21%
Gaziantep FK Gaziantep FK 14 2,71 93% 86% 43% 29% 29% 36%
Altay Altay 14 2,79 93% 79% 64% 29% 14% 29%
Sivasspor Sivasspor 14 2,50 93% 79% 50% 29% 29% 14%
Giresunspor Giresunspor 14 1,71 86% 57% 21% 7% 43% 43%
Kayserispor Kayserispor 14 2,86 100% 86% 50% 14% 21% 21%
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor 14 2,50 93% 64% 36% 21% 29% 50%
Goztepe Goztepe 14 2,36 100% 79% 43% 14% 0% 36%
Kasimpasa Kasimpasa 15 2,40 93% 87% 40% 20% 20% 33%
Rizespor Rizespor 14 2,79 93% 86% 64% 21% 21% 43%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatRikkeetPaitsiotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Galatasaray Galatasaray 55,83%7,5011,000,831,750,005,174,33
Fenerbahce Fenerbahce 59,17%6,6713,831,172,400,006,335,17
Besiktas Besiktas 57,00%6,2514,132,382,170,334,755,63
Antalyaspor Antalyaspor 49,38%6,1312,632,251,670,004,504,25
Hatayspor Hatayspor 52,71%5,8611,292,713,200,005,714,57
Kasimpasa Kasimpasa 50,00%5,6313,001,882,800,006,004,50
Konyaspor Konyaspor 49,29%5,5713,433,572,200,008,005,43
Trabzonspor Trabzonspor 61,00%5,5011,171,672,500,255,505,83
Alanyaspor Alanyaspor 46,00%5,5010,671,502,250,506,005,17
Goztepe Goztepe 49,86%5,1412,292,142,800,207,293,86
Giresunspor Giresunspor 52,14%5,0011,002,291,800,206,293,29
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor 43,50%4,889,751,882,500,175,502,88
Adana Demirspor Adana Demirspor 48,43%4,869,861,571,200,007,005,00
Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 58,00%4,7513,501,881,000,005,635,50
Rizespor Rizespor 46,71%4,5713,861,141,800,004,712,86
Kayserispor Kayserispor 43,83%4,5016,332,002,500,004,674,33
Gaziantep FK Gaziantep FK 41,57%4,4310,141,142,800,005,003,71
Altay Altay 47,71%4,4314,861,861,000,006,294,43
Sivasspor Sivasspor 45,25%4,2513,882,131,670,334,253,75
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük 59,29%3,869,432,572,000,205,004,29

Voittajaveto-kertoimet kohteelle Super Lig

Palaute