Jalkapallo England - Championship

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Fulham Fulham  21 13 5 3 50-17 +33 44 VVVDDD
2 AFC Bournemouth AFC Bournemouth  21 12 7 2 37-17 +20 43 LVLDDD
3 Queens Park Rangers Queens Park Rangers  20 10 5 5 33-25 +8 35 DVDVVV
4 West Bromwich Albion West Bromwich Albion  20 9 7 4 27-16 +11 34 LVDLDD
5 Blackburn Rovers Blackburn Rovers  20 9 6 5 34-27 +7 33 VLVDVV
6 Coventry City Coventry City  20 9 6 5 27-23 +4 33 VLVDDD
7 Stoke City Stoke City  20 9 4 7 24-21 +3 31 DVVVLL
8 Huddersfield Town Huddersfield Town  20 8 4 8 23-23 0 28 VDLVLL
9 Swansea City Swansea City  20 7 6 7 25-26 -1 27 VVLDVL
10 Millwall Millwall  20 6 9 5 20-21 -1 27 LVDDDL
11 Blackpool Blackpool  20 7 6 7 20-22 -2 27 VLDDDL
12 Middlesbrough Middlesbrough  20 7 5 8 23-23 0 26 LLDDLV
13 Sheffield United Sheffield United  20 7 5 8 25-26 -1 26 LDLDVV
14 Birmingham City Birmingham City  20 7 5 8 19-21 -2 26 VVLLDV
15 Luton Town Luton Town  20 6 7 7 27-26 +1 25 LVLLDL
16 Nottingham Forest Nottingham Forest  20 6 7 7 24-23 +1 25 DDVDDD
17 Preston North End Preston North End  20 6 7 7 22-26 -4 25 VVLLVD
18 Bristol City Bristol City  20 6 5 9 21-30 -9 23 VLLDVL
19 Hull City Hull City  20 6 3 11 16-23 -7 21 LLVVVV
20 Cardiff City Cardiff City  20 6 3 11 21-34 -13 21 DLVVLV
21 Reading Reading  20 8 2 10 26-32 -6 20 LLVDLV
22 Peterborough United Peterborough United  20 4 4 12 17-38 -21 16 LDLLLD
23 Barnsley Barnsley  20 2 6 12 13-31 -18 12 LVLLLD
24 Derby County Derby County  20 4 10 6 17-20 -3 1 LLDVDL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Fulham Fulham 21 3,19 95% 86% 57% 38% 38% 10%
AFC Bournemouth AFC Bournemouth 21 2,57 90% 81% 57% 24% 48% 10%
Queens Park Rangers Queens Park Rangers 20 2,90 100% 85% 55% 25% 35% 0%
West Bromwich Albion West Bromwich Albion 20 2,15 85% 60% 45% 20% 45% 30%
Blackburn Rovers Blackburn Rovers 20 3,05 95% 85% 60% 35% 25% 15%
Coventry City Coventry City 20 2,50 90% 70% 50% 25% 35% 25%
Stoke City Stoke City 20 2,25 95% 60% 40% 15% 35% 25%
Huddersfield Town Huddersfield Town 20 2,30 90% 65% 45% 15% 40% 30%
Swansea City Swansea City 20 2,55 80% 70% 60% 30% 45% 25%
Millwall Millwall 20 2,05 95% 75% 30% 5% 20% 15%
Blackpool Blackpool 20 2,10 95% 65% 35% 10% 25% 30%
Middlesbrough Middlesbrough 20 2,30 95% 90% 30% 10% 30% 25%
Sheffield United Sheffield United 20 2,55 85% 65% 50% 30% 30% 35%
Birmingham City Birmingham City 20 2,00 80% 65% 35% 10% 50% 50%
Luton Town Luton Town 20 2,65 85% 70% 50% 35% 40% 35%
Nottingham Forest Nottingham Forest 20 2,35 90% 85% 50% 10% 25% 25%
Preston North End Preston North End 20 2,40 85% 75% 50% 20% 25% 30%
Bristol City Bristol City 20 2,55 95% 80% 50% 15% 10% 35%
Hull City Hull City 20 1,95 90% 65% 25% 10% 30% 55%
Cardiff City Cardiff City 20 2,75 100% 75% 55% 25% 5% 45%
Reading Reading 20 2,90 100% 70% 55% 35% 15% 30%
Peterborough United Peterborough United 20 2,75 90% 75% 60% 25% 15% 55%
Barnsley Barnsley 20 2,20 90% 65% 35% 20% 15% 50%
Derby County Derby County 20 1,85 75% 60% 35% 10% 35% 35%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatRikkeetPaitsiotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
West Bromwich Albion West Bromwich Albion 56,00%7,2012,501,301,140,006,405,20
Middlesbrough Middlesbrough 47,20%7,109,702,501,710,145,205,40
Fulham Fulham 57,73%6,8210,552,001,290,007,366,45
Coventry City Coventry City 53,00%6,3011,501,602,000,144,305,30
Sheffield United Sheffield United 63,90%6,309,001,701,000,146,904,30
Millwall Millwall 49,40%6,209,602,302,140,006,203,60
Hull City Hull City 47,50%5,909,603,001,140,295,203,30
Queens Park Rangers Queens Park Rangers 57,60%5,7010,601,701,570,005,605,60
AFC Bournemouth AFC Bournemouth 54,20%5,3013,501,302,290,003,205,30
Stoke City Stoke City 52,90%5,2011,002,001,290,144,204,40
Luton Town Luton Town 46,40%5,2012,202,401,000,004,703,70
Birmingham City Birmingham City 41,50%5,1013,502,501,430,005,204,10
Swansea City Swansea City 65,40%4,908,603,101,290,003,004,50
Nottingham Forest Nottingham Forest 50,70%4,7011,002,002,000,143,903,00
Preston North End Preston North End 45,70%4,6012,602,102,140,004,004,20
Huddersfield Town Huddersfield Town 51,40%4,508,802,102,140,004,403,50
Blackpool Blackpool 47,40%4,3010,402,102,000,005,302,70
Cardiff City Cardiff City 50,60%4,0012,102,202,140,004,703,60
Bristol City Bristol City 41,60%3,908,102,801,290,004,903,10
Derby County Derby County 46,00%3,9010,902,202,710,003,803,60
Blackburn Rovers Blackburn Rovers 41,40%3,709,602,402,290,004,305,90
Barnsley Barnsley 46,20%3,7010,902,002,000,004,003,10
Reading Reading 49,50%3,5010,902,901,140,002,803,80
Peterborough United Peterborough United 49,40%3,309,302,501,570,004,103,10

Voittajaveto-kertoimet kohteelle Championship

Palaute