Jalkapallo Englanti - Englannin Mestaruussarja

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Burnley Burnley  21 11 8 2 40-23 +17 41 VVVVLV
2 Sheffield United Sheffield United  21 11 5 5 35-19 +16 38 DVVVLV
3 Blackburn Rovers Blackburn Rovers  21 12 0 9 24-22 +2 36 VVVLVL
4 Watford Watford  21 9 6 6 28-22 +6 33 VVVLVD
5 Norwich City Norwich City  21 9 5 7 29-23 +6 32 DLVDVL
6 Millwall Millwall  20 9 4 7 26-22 +4 31 VVLDDV
7 Queens Park Rangers Queens Park Rangers  21 9 4 8 26-24 +2 31 VLDLLL
8 Swansea City Swansea City  21 8 7 6 27-28 -1 31 VDLDDD
9 Preston North End Preston North End  21 8 7 6 18-20 -2 31 VLVVVL
10 Luton Town Luton Town  21 7 9 5 23-22 +1 30 LDDVLD
11 Coventry Coventry  19 8 5 6 21-18 +3 29 DLVVVV
12 Reading Reading  21 9 2 10 23-30 -7 29 VLDLLV
13 Birmingham City Birmingham City  21 7 7 7 23-20 +3 28 LVDVDL
14 Middlesbrough Middlesbrough  21 7 6 8 29-26 +3 27 DLVDVV
15 Sunderland Sunderland  20 7 6 7 26-23 +3 27 LLDVLV
16 Rotherham United Rotherham United  21 6 8 7 25-26 -1 26 DLLLVD
17 Stoke City Stoke City  21 7 4 10 22-27 -5 25 LLVLVL
18 Bristol City Bristol City  21 6 6 9 27-29 -2 24 VLDLDD
19 Cardiff City Cardiff City  21 7 3 11 17-25 -8 24 LVLVLL
20 Hull City Hull City  21 7 3 11 25-39 -14 24 VLLDVL
21 West Bromwich Albion West Bromwich Albion  20 5 8 7 24-24 0 23 LLLVVV
22 Wigan Athletic Wigan Athletic  21 6 5 10 21-31 -10 23 LLLDLV
23 Blackpool Blackpool  21 6 4 11 24-33 -9 22 VVLLLL
24 Huddersfield Town Huddersfield Town  20 5 4 11 19-26 -7 19 DVLLVD
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Burnley Burnley 21 3,00 100% 81% 43% 29% 29% 5%
Sheffield United Sheffield United 21 2,57 100% 67% 38% 29% 43% 19%
Blackburn Rovers Blackburn Rovers 21 2,19 100% 62% 48% 5% 38% 38%
Watford Watford 21 2,38 90% 71% 48% 24% 38% 24%
Norwich City Norwich City 21 2,48 95% 71% 52% 19% 24% 19%
Millwall Millwall 20 2,40 90% 80% 40% 15% 30% 40%
Queens Park Rangers Queens Park Rangers 21 2,38 90% 67% 48% 24% 24% 38%
Swansea City Swansea City 21 2,62 95% 76% 52% 29% 24% 29%
Preston North End Preston North End 21 1,81 71% 43% 29% 14% 52% 43%
Luton Town Luton Town 21 2,14 86% 71% 29% 19% 38% 33%
Coventry Coventry 19 2,05 89% 53% 32% 21% 53% 26%
Reading Reading 21 2,52 95% 76% 57% 19% 29% 33%
Birmingham City Birmingham City 21 2,05 86% 67% 38% 10% 33% 33%
Middlesbrough Middlesbrough 21 2,62 90% 71% 57% 29% 24% 24%
Sunderland Sunderland 20 2,45 90% 70% 50% 20% 30% 30%
Rotherham United Rotherham United 21 2,43 90% 76% 43% 19% 33% 29%
Stoke City Stoke City 21 2,33 95% 76% 38% 24% 33% 33%
Bristol City Bristol City 21 2,67 90% 86% 48% 19% 29% 24%
Cardiff City Cardiff City 21 2,00 90% 52% 33% 14% 33% 43%
Hull City Hull City 21 3,05 90% 86% 62% 33% 10% 43%
West Bromwich Albion West Bromwich Albion 20 2,40 90% 75% 30% 20% 30% 25%
Wigan Athletic Wigan Athletic 21 2,48 95% 71% 48% 19% 19% 24%
Blackpool Blackpool 21 2,71 95% 57% 52% 29% 19% 43%
Huddersfield Town Huddersfield Town 20 2,25 90% 60% 45% 20% 25% 40%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatRikkeetPaitsiotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
West Bromwich Albion West Bromwich Albion 58,91%9,009,361,551,820,006,454,82
Sheffield United Sheffield United 57,70%8,3010,401,602,200,108,307,20
Luton Town Luton Town 47,27%7,8210,821,911,090,005,364,27
Burnley Burnley 67,45%7,648,552,821,730,095,735,55
Stoke City Stoke City 52,50%6,6010,601,801,800,006,304,80
Cardiff City Cardiff City 52,27%6,458,642,001,360,096,363,18
Middlesbrough Middlesbrough 55,50%6,409,402,102,700,005,204,10
Swansea City Swansea City 64,70%6,307,001,701,900,004,404,70
Queens Park Rangers Queens Park Rangers 57,40%6,2010,401,901,400,005,505,50
Norwich City Norwich City 59,36%6,009,091,181,360,096,005,36
Bristol City Bristol City 50,82%5,9110,271,452,090,184,913,36
Birmingham City Birmingham City 41,64%5,9112,271,181,820,004,733,27
Hull City Hull City 54,36%5,8211,182,641,640,004,642,91
Blackburn Rovers Blackburn Rovers 52,40%5,509,402,201,700,003,904,00
Rotherham United Rotherham United 45,70%4,809,101,901,600,003,804,00
Huddersfield Town Huddersfield Town 42,00%4,649,272,002,090,004,913,73
Blackpool Blackpool 43,50%4,6010,600,901,800,005,604,40
Watford Watford 52,80%4,6012,102,202,300,104,304,60
Reading Reading 40,40%4,5010,101,302,400,004,503,50
Millwall Millwall 46,60%4,5011,201,801,200,006,004,80
Wigan Athletic Wigan Athletic 52,64%4,278,821,822,000,006,182,91
Preston North End Preston North End 49,73%4,2710,821,641,730,004,823,73
Coventry Coventry 48,44%4,229,891,672,110,005,003,89
Sunderland Sunderland 53,33%4,0010,001,672,110,005,114,22
Palaute