mainos

Jalkapallo Ranska - Ligue 1

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 PSG PSG  25 20 2 3 67-21 +46 62 VVVVVD
2 Olympique Marseille Olympique Marseille  25 15 7 3 35-22 +13 52 VDDVVV
3 Rennes Rennes  25 12 5 8 29-23 +6 41 VDVLDL
4 Lille Lille  25 12 4 9 30-27 +3 40 LLVVVL
5 Monaco Monaco  25 11 5 9 41-40 +1 38 LLLVVV
6 Montpellier Montpellier  25 10 7 8 32-28 +4 37 VVLDVL
7 Strasbourg Strasbourg  25 11 4 10 32-29 +3 37 LVLVVD
8 Reims Reims  25 9 9 7 23-19 +4 36 DLVDLV
9 Nice Nice  25 10 6 9 36-34 +2 36 DDVDLV
10 Bordeaux Bordeaux  25 9 8 8 35-28 +7 35 LVDDVD
11 Olympique Lyon Olympique Lyon  25 9 7 9 38-26 +12 34 VVLDLD
12 Nantes Nantes  25 10 4 11 25-27 -2 34 VLLLDD
13 Brest Brest  25 8 9 8 32-33 -1 33 VVLDDV
14 Angers SCO Angers SCO  25 8 6 11 24-33 -9 30 DDLLLL
15 Metz Metz  25 6 10 9 24-32 -8 28 VVVDLD
16 Saint-Étienne Saint-Étienne  25 8 4 13 27-41 -14 28 LVLLLL
17 Nîmes Nîmes  25 7 6 12 25-37 -12 27 LLVVVV
18 Dijon Dijon  25 6 8 11 24-31 -7 26 VLVLDD
19 Amiens SC Amiens SC  25 4 9 12 29-47 -18 21 DLDDLD
20 Toulouse Toulouse  25 3 4 18 21-51 -30 13 LLDLLL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
PSG PSG 25 3,52 100% 88% 68% 48% 52% 4%
Olympique Marseille Olympique Marseille 25 2,28 84% 72% 40% 20% 44% 24%
Rennes Rennes 25 2,08 92% 52% 36% 16% 32% 28%
Lille Lille 25 2,28 96% 72% 44% 8% 36% 24%
Monaco Monaco 25 3,24 92% 72% 72% 48% 28% 20%
Montpellier Montpellier 25 2,40 92% 60% 48% 28% 28% 32%
Strasbourg Strasbourg 25 2,44 96% 64% 44% 24% 28% 36%
Reims Reims 25 1,68 84% 56% 16% 8% 44% 40%
Nice Nice 25 2,80 96% 88% 60% 24% 16% 12%
Bordeaux Bordeaux 25 2,52 96% 76% 44% 28% 24% 24%
Olympique Lyon Olympique Lyon 25 2,56 92% 68% 52% 24% 28% 32%
Nantes Nantes 25 2,08 92% 52% 36% 12% 40% 28%
Brest Brest 25 2,60 88% 72% 48% 28% 32% 32%
Angers SCO Angers SCO 25 2,28 84% 64% 40% 24% 36% 44%
Metz Metz 25 2,24 92% 72% 36% 20% 28% 32%
Saint-Étienne Saint-Étienne 25 2,72 96% 68% 56% 36% 20% 32%
Nîmes Nîmes 25 2,48 92% 64% 48% 32% 28% 40%
Dijon Dijon 25 2,20 88% 64% 44% 16% 24% 44%
Amiens SC Amiens SC 25 3,04 92% 84% 64% 36% 16% 20%
Toulouse Toulouse 25 2,88 96% 76% 56% 32% 12% 48%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
PSG PSG 64,25%6,581,5811,831,9216,921,420,005,507,25
Olympique Marseille Olympique Marseille 55,17%6,501,5812,250,8320,252,250,257,255,08
Dijon Dijon 49,75%6,171,1711,500,9219,921,830,085,755,00
Reims Reims 52,92%5,771,0813,151,6221,691,620,086,313,77
Nantes Nantes 50,46%5,771,8512,771,6222,231,150,085,384,92
Lille Lille 56,23%5,541,7713,382,3123,851,460,005,625,23
Angers SCO Angers SCO 48,54%5,461,6911,540,6919,771,460,006,465,31
Nîmes Nîmes 52,69%5,311,3813,851,0824,691,460,317,234,69
Olympique Lyon Olympique Lyon 55,58%5,251,5811,250,5019,751,500,175,254,92
Rennes Rennes 52,58%5,081,0813,002,0021,581,920,006,084,83
Saint-Étienne Saint-Étienne 50,67%5,082,0013,502,0023,502,080,086,253,83
Montpellier Montpellier 48,31%4,772,0015,151,6217,622,000,156,695,62
Bordeaux Bordeaux 52,08%4,751,6712,581,5016,332,000,005,084,58
Nice Nice 53,69%4,541,8510,150,7716,001,620,314,314,54
Monaco Monaco 51,38%4,542,9210,231,6916,381,920,235,315,92
Toulouse Toulouse 45,75%4,421,7513,421,0820,581,580,255,334,17
Strasbourg Strasbourg 52,75%4,251,1713,501,3321,502,000,087,084,58
Brest Brest 49,69%4,151,239,851,1522,541,460,156,154,23
Metz Metz 45,83%3,921,0811,581,0817,831,500,084,504,42
Amiens SC Amiens SC 45,77%3,462,0014,381,1521,461,770,153,542,77

Voittajaveto-kertoimet kohteelle Ligue 1

Palaute