mainos

Jalkapallo Ranska - Ligue 1

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 PSG PSG  5 4 0 1 11-2 +9 12 VLVVV
2 Rennes Rennes  5 3 1 1 6-3 +3 10 VVVLD
3 Nantes Nantes  5 3 1 1 5-3 +2 10 LDVVV
4 Olympique Marseille Olympique Marseille  5 3 1 1 7-6 +1 10 LDVVV
5 Lille Lille  5 3 0 2 7-5 +2 9 VLVLV
6 Nice Nice  5 3 0 2 8-7 +1 9 VVLVL
7 Angers SCO Angers SCO  5 3 0 2 9-9 0 9 VLVVL
8 Olympique Lyon Olympique Lyon  5 2 2 1 12-4 +8 8 VVLDD
9 Bordeaux Bordeaux  5 2 2 1 7-5 +2 8 LDVDV
10 Toulouse Toulouse  5 2 2 1 6-7 -1 8 DVLVD
11 Reims Reims  5 2 1 2 4-2 +2 7 VDLVL
12 Montpellier Montpellier  5 2 1 2 4-4 0 7 LDVLV
13 Brest Brest  5 1 3 1 3-5 -2 6 DDVLD
14 Nîmes Nîmes  5 1 2 2 6-7 -1 5 LLDVD
15 Saint-Étienne Saint-Étienne  5 1 2 2 5-8 -3 5 VDLLD
16 Amiens SC Amiens SC  5 1 1 3 5-8 -3 4 LVLLD
17 Metz Metz  5 1 1 3 4-8 -4 4 DVLLL
18 Strasbourg Strasbourg  5 0 3 2 3-6 -3 3 DDLDL
19 Monaco Monaco  5 0 2 3 7-14 -7 2 LLDDL
20 Dijon Dijon  5 0 1 4 1-7 -6 1 LLLLD
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
PSG PSG 5 2,60 100% 80% 60% 20% 80% 0%
Rennes Rennes 5 1,80 80% 60% 40% 0% 60% 20%
Nantes Nantes 5 1,60 80% 40% 40% 0% 60% 20%
Olympique Marseille Olympique Marseille 5 2,60 80% 60% 40% 20% 40% 40%
Lille Lille 5 2,40 100% 80% 60% 0% 20% 40%
Nice Nice 5 3,00 100% 100% 100% 0% 0% 0%
Angers SCO Angers SCO 5 3,60 100% 100% 80% 40% 40% 20%
Olympique Lyon Olympique Lyon 5 3,20 100% 80% 60% 40% 40% 20%
Bordeaux Bordeaux 5 2,40 100% 100% 20% 20% 40% 0%
Toulouse Toulouse 5 2,60 100% 80% 40% 40% 40% 20%
Reims Reims 5 1,20 80% 40% 0% 0% 60% 60%
Montpellier Montpellier 5 1,60 100% 40% 20% 0% 20% 40%
Brest Brest 5 1,60 80% 60% 20% 0% 40% 40%
Nîmes Nîmes 5 2,60 80% 80% 80% 20% 40% 40%
Saint-Étienne Saint-Étienne 5 2,60 100% 80% 60% 20% 0% 40%
Amiens SC Amiens SC 5 2,60 100% 80% 60% 20% 20% 20%
Metz Metz 5 2,40 100% 100% 40% 0% 20% 60%
Strasbourg Strasbourg 5 1,80 80% 60% 20% 20% 20% 60%
Monaco Monaco 5 4,20 100% 100% 100% 60% 0% 40%
Dijon Dijon 5 1,60 80% 60% 20% 0% 20% 80%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
PSG PSG 66,20%6,600,2013,801,6021,801,800,005,006,00
Olympique Lyon Olympique Lyon 55,60%2,800,8011,600,4017,002,400,404,805,20
Lille Lille 55,20%4,602,209,402,0022,201,000,405,403,60
Nice Nice 55,00%3,800,8010,400,2016,202,600,204,003,80
Saint-Étienne Saint-Étienne 53,80%5,402,4011,802,4016,801,600,005,604,40
Nantes Nantes 52,20%7,202,0015,001,0018,201,600,006,205,60
Dijon Dijon 52,20%5,801,2012,400,8021,401,000,007,003,40
Bordeaux Bordeaux 51,00%4,402,2015,401,4016,202,000,006,604,40
Strasbourg Strasbourg 49,40%4,201,0012,801,8019,201,800,205,403,20
Olympique Marseille Olympique Marseille 49,40%4,001,0015,600,6022,602,600,003,603,80
Metz Metz 49,20%4,200,8011,601,4015,601,400,004,003,80
Brest Brest 49,20%3,201,4010,401,2022,201,800,004,402,80
Montpellier Montpellier 48,40%6,001,4016,602,2016,402,000,006,204,60
Rennes Rennes 47,00%3,400,6013,201,2014,002,000,204,403,00
Monaco Monaco 45,80%4,401,8011,201,6014,402,400,604,405,20
Angers SCO Angers SCO 44,20%4,001,0012,401,0022,401,400,005,404,00
Toulouse Toulouse 44,20%5,200,8011,801,4014,400,600,004,403,40
Nîmes Nîmes 44,20%4,602,4013,402,4023,201,800,407,004,80
Amiens SC Amiens SC 44,00%3,001,209,801,2017,001,800,404,001,60
Reims Reims 43,80%4,001,6014,001,2021,601,800,004,803,00

Voittajaveto-kertoimet kohteelle Ligue 1

Palaute