Jalkapallo England - Premier League

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Manchester City Manchester City  27 21 2 4 74-20 +54 65 VVLVVV
2 Liverpool Liverpool  26 20 5 1 59-15 +44 65 LVVDDV
3 Tottenham Tottenham  26 20 0 6 54-25 +29 60 VLVVVV
4 Manchester United Manchester United  26 15 6 5 52-35 +17 51 VVVDVV
5 Arsenal Arsenal  26 15 5 6 53-37 +16 50 VLVVLV
6 Chelsea Chelsea  26 15 5 6 45-29 +16 50 DVLLVL
7 Wolverhampton Wolverhampton  26 11 6 9 34-33 +1 39 LLVVVD
8 Watford Watford  26 10 7 9 34-34 0 37 DVDLDV
9 Everton Everton  27 9 6 12 36-39 -3 33 VLVLLL
10 West Ham West Ham  26 9 6 11 32-39 -7 33 DVLLDD
11 Bournemouth Bournemouth  26 10 3 13 37-47 -10 33 DLVVLL
12 Leicester Leicester  26 9 5 12 31-34 -3 32 VLLDLL
13 Crystal Palace Crystal Palace  26 7 6 13 27-34 -7 27 VLLDVD
14 Brighton Brighton  26 7 6 13 28-39 -11 27 DLLLDL
15 Burnley Burnley  26 7 6 13 29-47 -18 27 VVDDDV
16 Newcastle Newcastle  26 6 7 13 22-34 -12 25 LLVVLD
17 Cardiff Cardiff  26 7 4 15 24-47 -23 25 LDLLVV
18 Southampton Southampton  26 5 9 12 28-44 -16 24 DVVDDL
19 Fulham Fulham  26 4 5 17 25-58 -33 17 LLLVLL
20 Huddersfield Huddersfield  26 2 5 19 14-48 -34 11 LDLLLL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Manchester City Manchester City 27 3,48 96% 93% 74% 44% 44% 7%
Liverpool Liverpool 26 2,85 96% 81% 54% 31% 54% 4%
Tottenham Tottenham 26 3,04 100% 73% 65% 35% 38% 8%
Manchester United Manchester United 26 3,35 96% 88% 77% 50% 23% 8%
Arsenal Arsenal 26 3,46 100% 92% 65% 50% 15% 8%
Chelsea Chelsea 26 2,85 88% 81% 62% 35% 42% 27%
Wolverhampton Wolverhampton 26 2,58 100% 85% 38% 19% 23% 27%
Watford Watford 26 2,62 92% 85% 54% 19% 27% 27%
Everton Everton 27 2,78 96% 74% 52% 33% 22% 26%
West Ham West Ham 26 2,73 96% 81% 50% 35% 15% 38%
Bournemouth Bournemouth 26 3,23 96% 96% 69% 38% 27% 35%
Leicester Leicester 26 2,50 96% 73% 42% 19% 27% 19%
Crystal Palace Crystal Palace 26 2,35 88% 69% 35% 23% 35% 35%
Brighton Brighton 26 2,58 96% 69% 50% 31% 19% 27%
Burnley Burnley 26 2,92 88% 77% 58% 42% 23% 35%
Newcastle Newcastle 26 2,15 85% 69% 50% 8% 27% 38%
Cardiff Cardiff 26 2,73 85% 65% 58% 31% 27% 42%
Southampton Southampton 26 2,77 85% 81% 62% 31% 19% 31%
Fulham Fulham 26 3,19 96% 88% 58% 35% 8% 42%
Huddersfield Huddersfield 26 2,38 92% 65% 46% 19% 15% 50%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Manchester City Manchester City 65,37%7,301,678,702,6718,411,260,045,936,93
Chelsea Chelsea 63,38%5,461,658,922,3819,121,270,005,815,62
Liverpool Liverpool 60,12%6,422,589,042,0023,230,960,085,586,27
Tottenham Tottenham 58,54%5,121,549,731,9621,421,380,044,735,73
Arsenal Arsenal 57,54%5,001,9211,082,2720,381,770,004,854,85
Manchester United Manchester United 55,65%5,422,1211,502,3821,382,000,124,886,54
Everton Everton 51,44%5,561,1911,112,0421,931,700,154,814,33
Huddersfield Huddersfield 49,46%4,421,2710,651,7722,231,460,124,463,35
Leicester Leicester 49,12%5,811,889,502,0422,881,850,155,044,96
Watford Watford 47,50%4,961,4611,542,2720,041,920,084,734,08
Fulham Fulham 47,38%4,311,4611,272,6519,121,880,085,354,00
Crystal Palace Crystal Palace 47,27%5,921,7310,191,6920,191,730,085,584,04
Bournemouth Bournemouth 47,23%5,462,278,581,6220,151,460,044,694,77
West Ham West Ham 47,23%4,852,009,231,9219,811,690,044,544,19
Wolverhampton Wolverhampton 45,65%4,852,0011,151,7720,501,850,045,504,73
Southampton Southampton 44,92%4,731,0410,811,5818,502,150,125,465,00
Burnley Burnley 41,96%3,271,129,652,5420,152,080,044,153,15
Brighton Brighton 41,85%4,232,0012,852,4221,381,650,124,233,38
Newcastle Newcastle 40,12%4,460,7711,421,6220,381,420,084,353,50
Cardiff Cardiff 37,62%4,351,0410,192,2720,041,730,044,923,04

Voittajaveto-kertoimet kohteelle Premier League

Palaute