" " " "" "

Jalkapallo England - Valioliiga

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Chelsea Chelsea  9 7 1 1 23-3 +20 22 VVLVVV
2 Liverpool Liverpool  9 6 3 0 27-6 +21 21 VVDDVV
3 Manchester City Manchester City  9 6 2 1 20-4 +16 20 VDVDVV
4 West Ham United West Ham United  9 5 2 2 16-10 +6 17 DLVLVV
5 Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion  9 4 3 2 9-9 0 15 VVDDDL
6 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur  9 5 0 4 9-13 -4 15 LLLVVL
7 Manchester United Manchester United  9 4 2 3 16-15 +1 14 VVLDLL
8 Everton Everton  9 4 2 3 15-14 +1 14 VLVDLL
9 Leicester City Leicester City  9 4 2 3 15-15 0 14 LLDDVV
10 Arsenal Arsenal  9 4 2 3 10-13 -3 14 VVVDDV
11 Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers  9 4 1 4 9-9 0 13 VLVVVD
12 Brentford Brentford  9 3 3 3 11-9 +2 12 LVDVLL
13 Aston Villa Aston Villa  9 3 1 5 13-15 -2 10 LVVLLL
14 Watford Watford  9 3 1 5 12-17 -5 10 LVDLLV
15 Crystal Palace Crystal Palace  9 1 6 2 11-14 -3 9 VLDDDD
16 Southampton Southampton  9 1 5 3 8-12 -4 8 DDLLVD
17 Leeds United Leeds United  9 1 4 4 8-16 -8 7 LDLVLD
18 Burnley Burnley  9 0 4 5 7-15 -8 4 LLDDLD
19 Newcastle United Newcastle United  9 0 4 5 11-20 -9 4 LDDLLD
20 Norwich City Norwich City  9 0 2 7 2-23 -21 2 LLLDDL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Chelsea Chelsea 9 2,89 100% 78% 56% 22% 67% 11%
Liverpool Liverpool 9 3,67 100% 100% 78% 44% 67% 0%
Manchester City Manchester City 9 2,67 89% 56% 44% 44% 67% 22%
West Ham United West Ham United 9 2,89 89% 67% 67% 33% 33% 11%
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 9 2,00 78% 67% 33% 11% 44% 33%
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 9 2,44 100% 56% 56% 22% 33% 33%
Manchester United Manchester United 9 3,44 100% 78% 56% 44% 11% 22%
Everton Everton 9 3,22 100% 89% 56% 44% 22% 22%
Leicester City Leicester City 9 3,33 100% 78% 78% 44% 11% 11%
Arsenal Arsenal 9 2,56 89% 67% 44% 44% 33% 44%
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers 9 2,00 100% 56% 22% 11% 22% 44%
Brentford Brentford 9 2,22 89% 67% 33% 11% 33% 33%
Aston Villa Aston Villa 9 3,11 100% 89% 67% 33% 33% 11%
Watford Watford 9 3,22 100% 78% 44% 44% 0% 56%
Crystal Palace Crystal Palace 9 2,78 89% 89% 67% 33% 22% 33%
Southampton Southampton 9 2,22 78% 56% 44% 44% 33% 33%
Leeds United Leeds United 9 2,67 100% 78% 44% 22% 11% 22%
Burnley Burnley 9 2,44 89% 78% 44% 33% 11% 44%
Newcastle United Newcastle United 9 3,44 100% 100% 56% 44% 0% 11%
Norwich City Norwich City 9 2,78 78% 67% 56% 33% 22% 78%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Manchester City Manchester City 70,75%8,501,258,501,7518,500,750,007,256,00
Liverpool Liverpool 60,25%8,251,5011,251,5021,001,500,006,507,25
Burnley Burnley 43,50%7,252,2511,252,2522,003,250,007,003,75
Arsenal Arsenal 48,40%6,802,4011,202,0016,601,800,007,406,20
Manchester United Manchester United 56,20%6,602,809,802,8022,202,200,207,605,60
Southampton Southampton 48,00%6,202,0012,001,0022,201,600,005,804,20
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 53,40%6,001,208,601,6015,002,200,006,604,00
Norwich City Norwich City 44,00%6,001,756,751,2521,501,750,005,753,50
West Ham United West Ham United 47,00%5,801,0010,001,6020,601,000,006,204,60
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 49,50%5,753,758,501,2517,751,750,004,754,75
Leicester City Leicester City 52,50%5,503,256,252,5019,001,000,005,255,25
Leeds United Leeds United 59,60%5,401,6010,001,0016,601,800,206,804,40
Everton Everton 46,60%5,201,608,000,8022,601,800,005,404,40
Chelsea Chelsea 56,60%5,001,8012,801,4017,001,000,005,206,60
Newcastle United Newcastle United 38,75%4,252,259,251,7513,752,500,255,504,00
Aston Villa Aston Villa 49,75%4,250,759,501,2514,752,250,005,503,75
Crystal Palace Crystal Palace 59,60%4,200,8012,801,4023,002,400,006,203,00
Brentford Brentford 41,20%3,800,4011,001,8020,201,200,004,404,20
Watford Watford 39,25%3,502,0014,002,5017,252,500,004,253,75
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers 54,00%3,504,2510,252,7521,002,000,006,753,75

Voittajaveto-kertoimet kohteelle Valioliiga

Palaute