mainos

Jalkapallo Englanti - Valioliiga

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Manchester City Manchester City  2 2 0 0 6-0 +6 6 VV
2 Arsenal Arsenal  2 2 0 0 6-2 +4 6 VV
3 Brentford Brentford  2 1 1 0 6-2 +4 4 DV
4 Newcastle United Newcastle United  2 1 1 0 2-0 +2 4 VD
5 Leeds United Leeds United  2 1 1 0 4-3 +1 4 VD
6 Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion  2 1 1 0 2-1 +1 4 VD
7 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur  1 1 0 0 4-1 +3 3 V
8 Chelsea Chelsea  1 1 0 0 1-0 +1 3 V
9 Aston Villa Aston Villa  2 1 0 1 2-3 -1 3 LV
10 AFC Bournemouth AFC Bournemouth  2 1 0 1 2-4 -2 3 VL
11 Fulham Fulham  2 0 2 0 2-2 0 2 DD
12 Liverpool Liverpool  1 0 1 0 2-2 0 1 D
13 Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers  2 0 1 1 1-2 -1 1 LD
14 Leicester City Leicester City  2 0 1 1 4-6 -2 1 DL
15 Southampton Southampton  2 0 1 1 3-6 -3 1 LD
16 Everton Everton  2 0 0 2 1-3 -2 0 LL
17 Crystal Palace Crystal Palace  1 0 0 1 0-2 -2 0 L
18 Nottingham Forest Nottingham Forest  1 0 0 1 0-2 -2 0 L
19 West Ham United West Ham United  1 0 0 1 0-2 -2 0 L
20 Manchester United Manchester United  2 0 0 2 1-6 -5 0 LL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Manchester City Manchester City 2 3,00 100% 100% 50% 50% 100% 0%
Arsenal Arsenal 2 4,00 100% 100% 50% 50% 50% 0%
Brentford Brentford 2 4,00 100% 100% 100% 100% 50% 0%
Newcastle United Newcastle United 2 1,00 50% 50% 0% 0% 100% 50%
Leeds United Leeds United 2 3,50 100% 100% 100% 50% 0% 0%
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 2 1,50 50% 50% 50% 0% 50% 50%
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 1 5,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Chelsea Chelsea 1 1,00 100% 0% 0% 0% 100% 0%
Aston Villa Aston Villa 2 2,50 100% 100% 50% 0% 0% 50%
AFC Bournemouth AFC Bournemouth 2 3,00 100% 100% 50% 50% 50% 50%
Fulham Fulham 2 2,00 50% 50% 50% 50% 50% 50%
Liverpool Liverpool 1 4,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers 2 1,50 50% 50% 50% 0% 50% 50%
Leicester City Leicester City 2 5,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Southampton Southampton 2 4,50 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Everton Everton 2 2,00 100% 50% 50% 0% 0% 50%
Crystal Palace Crystal Palace 1 2,00 100% 100% 0% 0% 0% 100%
Nottingham Forest Nottingham Forest 1 2,00 100% 100% 0% 0% 0% 100%
West Ham United West Ham United 1 2,00 100% 100% 0% 0% 0% 100%
Manchester United Manchester United 2 3,50 100% 100% 100% 50% 0% 50%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Manchester City Manchester City 67,00%11,004,009,002,0012,000,000,007,007,00
Newcastle United Newcastle United 62,00%11,000,009,002,0019,000,000,008,009,00
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 57,00%10,006,0011,002,0018,003,000,005,008,00
Brentford Brentford 33,00%8,002,006,001,0016,000,000,003,007,00
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 55,00%7,002,008,001,0020,002,000,003,005,00
Manchester United Manchester United 63,00%6,003,007,003,0020,004,000,005,005,00
Leeds United Leeds United 40,00%6,005,0013,000,0015,002,000,004,004,00
Arsenal Arsenal 50,00%6,001,0015,002,0015,001,000,007,007,00
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers 59,00%5,008,007,001,0022,003,000,005,001,00
Aston Villa Aston Villa 58,00%5,002,009,002,0020,004,000,003,003,00
AFC Bournemouth AFC Bournemouth 34,00%5,002,0017,001,0015,003,000,002,003,00
Leicester City Leicester City 55,00%5,002,006,002,0020,000,000,007,005,00
Everton Everton 37,00%4,001,0014,000,0022,003,000,004,003,00
Fulham Fulham 33,00%4,004,007,004,0021,002,000,002,003,00
Crystal Palace Crystal Palace 56,00%3,003,0016,001,0022,001,000,002,002,00
Southampton Southampton 42,00%2,005,0010,001,0025,001,000,006,004,00
West Ham United West Ham United 25,00%1,000,007,004,0011,000,000,002,001,00
Palaute