mainos

Jalkapallo Skotlanti - Skotlannin Valioliiga

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Rangers Rangers  28 23 1 4 63-14 +49 70 VVVVVV
2 Celtic Celtic  28 21 5 2 68-20 +48 68 VDVDVV
3 Hearts Hearts  28 16 4 8 36-28 +8 52 VVVVLD
4 Kilmarnock Kilmarnock  28 10 10 8 32-29 +3 40 DDVDVL
5 St. Mirren St. Mirren  28 11 6 11 32-31 +1 39 LVVLVD
6 Dundee FC Dundee FC  27 8 8 11 37-48 -11 32 LLVVLL
7 Hibernian Hibernian  27 7 10 10 34-43 -9 31 DLLDVD
8 Motherwell Motherwell  28 6 11 11 39-45 -6 29 DVDLLV
9 Aberdeen Aberdeen  27 6 9 12 31-45 -14 27 DLDDLL
10 St. Johnstone St. Johnstone  28 6 9 13 19-37 -18 27 VLLLLV
11 Ross County Ross County  27 5 8 14 24-46 -22 23 LLLLVD
12 Livingston Livingston  28 3 7 18 19-48 -29 16 DLLVLL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Rangers Rangers 28 2,75 100% 82% 57% 29% 61% 7%
Celtic Celtic 28 3,14 93% 86% 68% 32% 39% 11%
Hearts Hearts 28 2,29 96% 61% 36% 21% 46% 21%
Kilmarnock Kilmarnock 28 2,18 89% 61% 43% 25% 36% 21%
St. Mirren St. Mirren 28 2,25 96% 68% 39% 18% 36% 39%
Dundee FC Dundee FC 27 3,15 93% 81% 63% 41% 30% 22%
Hibernian Hibernian 27 2,85 93% 78% 63% 41% 26% 26%
Motherwell Motherwell 28 3,00 96% 82% 54% 36% 11% 29%
Aberdeen Aberdeen 27 2,81 93% 89% 48% 30% 15% 44%
St. Johnstone St. Johnstone 28 2,00 89% 68% 29% 14% 29% 46%
Ross County Ross County 27 2,59 93% 67% 44% 33% 22% 52%
Livingston Livingston 28 2,39 89% 68% 43% 29% 18% 50%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Celtic Celtic 73,07%10,438,771,6938,001,360,007,147,21
Rangers Rangers 64,64%8,1411,231,7729,001,290,219,648,00
Hearts Hearts 59,29%7,7911,000,9228,002,000,005,215,79
Kilmarnock Kilmarnock 48,80%6,8711,501,000,001,670,075,935,00
Dundee FC Dundee FC 42,50%6,178,731,1821,001,830,084,834,75
Hibernian Hibernian 52,79%6,078,771,4630,001,710,004,644,21
Ross County Ross County 45,62%5,2311,751,5017,001,920,234,463,62
Aberdeen Aberdeen 50,43%5,0010,541,6232,001,500,004,434,79
St. Mirren St. Mirren 45,29%4,649,691,4634,001,500,215,713,71
Motherwell Motherwell 45,14%4,0011,081,3823,002,640,074,574,29
Livingston Livingston 47,64%3,6411,462,310,001,710,075,432,57
St. Johnstone St. Johnstone 42,43%3,2111,920,920,002,710,144,003,14
Palaute