mainos

Jalkapallo Skotlanti - Premiership

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Rangers Rangers  21 16 4 1 44-15 +29 52 VVVVVD
2 Celtic Celtic  21 15 3 3 44-12 +32 48 VVVDVV
3 Hearts Hearts  21 11 6 4 31-18 +13 39 LVLVVV
4 Motherwell Motherwell  21 9 4 8 26-30 -4 31 VDLVVL
5 Hibernian Hibernian  21 8 5 8 24-24 0 29 LDVVVL
6 Aberdeen Aberdeen  21 8 4 9 26-25 +1 28 VVVLVD
7 Dundee United Dundee United  21 7 4 10 17-25 -8 25 LLLLLL
8 Livingston Livingston  21 6 5 10 18-26 -8 23 LVVDLV
9 St. Mirren St. Mirren  21 4 10 7 20-32 -12 22 DLDDLV
10 Ross County Ross County  21 5 6 10 30-36 -6 21 VLDVLV
11 Dundee FC Dundee FC  21 4 4 13 18-39 -21 16 LLLLLL
12 St. Johnstone St. Johnstone  21 3 5 13 11-27 -16 14 LLLLLL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Rangers Rangers 21 2,81 100% 76% 48% 24% 43% 5%
Celtic Celtic 21 2,67 90% 71% 52% 24% 52% 19%
Hearts Hearts 21 2,33 95% 81% 33% 10% 38% 19%
Motherwell Motherwell 21 2,67 100% 86% 43% 19% 29% 19%
Hibernian Hibernian 21 2,29 95% 62% 43% 24% 29% 33%
Aberdeen Aberdeen 21 2,43 100% 76% 43% 14% 19% 24%
Dundee United Dundee United 21 2,00 95% 52% 29% 10% 33% 38%
Livingston Livingston 21 2,10 90% 67% 38% 10% 33% 38%
St. Mirren St. Mirren 21 2,48 76% 67% 48% 33% 29% 43%
Ross County Ross County 21 3,14 90% 81% 67% 38% 19% 24%
Dundee FC Dundee FC 21 2,71 95% 62% 52% 33% 19% 48%
St. Johnstone St. Johnstone 21 1,81 86% 57% 29% 10% 24% 57%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatRikkeetPaitsiotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Celtic Celtic 70,20%10,0011,401,800,400,009,607,10
Rangers Rangers 65,91%8,8211,182,181,600,008,007,18
Aberdeen Aberdeen 59,82%6,5511,821,361,600,005,094,91
Hibernian Hibernian 55,20%6,4011,502,201,200,004,003,70
Hearts Hearts 55,00%6,0911,272,001,500,004,736,00
St. Mirren St. Mirren 49,20%5,9011,502,301,400,404,504,00
Dundee FC Dundee FC 40,70%5,1013,602,202,600,203,804,70
Dundee United Dundee United 47,18%5,0011,731,092,800,003,454,00
St. Johnstone St. Johnstone 43,73%5,0011,361,912,200,003,912,45
Livingston Livingston 43,60%4,5012,002,202,750,004,303,90
Ross County Ross County 45,00%4,1011,702,402,000,003,403,70
Motherwell Motherwell 38,73%3,6415,731,553,200,203,553,36

Voittajaveto-kertoimet kohteelle Premiership

Palaute