mainos

Jalkapallo Skotlanti - Skotlannin Valioliiga

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Celtic Celtic  24 22 1 1 74-17 +57 67 VDVVVV
2 Rangers Rangers  24 18 4 2 56-22 +34 58 VDVVVV
3 Hearts Hearts  24 11 6 7 42-34 +8 39 VDVVDL
4 St. Mirren St. Mirren  23 9 6 8 26-32 -6 33 DDLLVV
5 Livingston Livingston  23 9 5 9 24-33 -9 32 DDVVDL
6 Hibernian Hibernian  24 9 4 11 36-38 -2 31 LLVDVD
7 Aberdeen Aberdeen  24 9 2 13 36-46 -10 29 LDVLLL
8 St. Johnstone St. Johnstone  24 8 3 13 28-38 -10 27 LLLLLV
9 Kilmarnock Kilmarnock  24 6 5 13 20-41 -21 23 VDLLLV
10 Ross County Ross County  24 5 6 13 19-36 -17 21 LDLDVD
11 Motherwell Motherwell  23 5 5 13 26-35 -9 20 LDLDLL
12 Dundee United Dundee United  23 5 5 13 25-40 -15 20 VVLDLL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Celtic Celtic 24 3,79 100% 96% 75% 46% 50% 4%
Rangers Rangers 24 3,25 100% 92% 71% 46% 46% 4%
Hearts Hearts 24 3,17 96% 83% 63% 42% 21% 29%
St. Mirren St. Mirren 23 2,52 91% 70% 52% 30% 30% 35%
Livingston Livingston 23 2,48 96% 70% 48% 17% 26% 30%
Hibernian Hibernian 24 3,08 100% 75% 58% 42% 29% 25%
Aberdeen Aberdeen 24 3,42 96% 83% 67% 54% 25% 25%
St. Johnstone St. Johnstone 24 2,75 96% 75% 58% 25% 17% 33%
Kilmarnock Kilmarnock 24 2,54 92% 63% 50% 33% 21% 46%
Ross County Ross County 24 2,29 92% 71% 42% 17% 25% 42%
Motherwell Motherwell 23 2,65 96% 74% 57% 22% 22% 26%
Dundee United Dundee United 23 2,83 96% 70% 52% 30% 26% 39%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Rangers Rangers 66,92%8,5010,332,1725,401,580,007,678,00
Celtic Celtic 70,75%7,4210,922,6722,401,250,177,338,08
St. Mirren St. Mirren 36,25%5,9214,001,0021,672,580,175,833,17
Hibernian Hibernian 56,67%5,5014,331,7520,252,330,086,255,67
Dundee United Dundee United 43,17%5,0010,171,5822,752,250,083,753,92
Aberdeen Aberdeen 47,42%4,929,251,3325,001,580,085,174,75
Motherwell Motherwell 52,82%4,8213,911,5530,252,090,005,733,00
Hearts Hearts 54,08%4,5010,001,3320,801,330,255,005,25
Kilmarnock Kilmarnock 44,83%4,4212,672,0826,252,080,086,004,00
Livingston Livingston 42,27%4,0913,361,5531,672,000,093,553,64
St. Johnstone St. Johnstone 40,55%3,5511,821,4527,333,000,095,092,55
Ross County Ross County 43,85%3,1512,082,2327,202,000,153,692,77
Palaute