mainos

Jalkapallo Espanja - LaLiga

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Sevilla Sevilla  4 3 1 0 5-1 +4 10 VVDV
2 Atlético Madrid Atlético Madrid  4 3 0 1 5-4 +1 9 VVVL
3 Real Madrid Real Madrid  4 2 2 0 9-6 +3 8 VDDV
4 Athletic Club Athletic Club  4 2 2 0 4-1 +3 8 VDVD
5 Barcelona Barcelona  4 2 1 1 12-7 +5 7 LVDV
6 Granada Granada  4 2 1 1 9-5 +4 7 DLVV
7 Real Sociedad Real Sociedad  4 2 1 1 4-3 +1 7 DVLV
8 Levante Levante  4 2 0 2 6-5 +1 6 LVVL
9 Osasuna Osasuna  4 1 3 0 4-3 +1 6 VDDD
10 Villarreal Villarreal  4 1 2 1 10-8 +2 5 DLDV
11 Deportivo Alavés Deportivo Alavés  4 1 2 1 2-2 0 5 VDDL
12 Real Valladolid Real Valladolid  4 1 2 1 4-5 -1 5 VDLD
13 Valencia Valencia  4 1 1 2 5-7 -2 4 DLVL
14 Mallorca Mallorca  4 1 1 2 2-4 -2 4 VLLD
15 Real Betis Real Betis  4 1 1 2 6-9 -3 4 LLVD
16 Celta de Vigo Celta de Vigo  4 1 1 2 3-6 -3 4 LVDL
17 Espanyol Espanyol  4 1 1 2 2-6 -4 4 LDLV
18 Getafe Getafe  4 0 3 1 3-4 -1 3 LDDD
19 Eibar Eibar  4 0 1 3 4-7 -3 1 LDLL
20 Leganés Leganés  4 0 0 4 1-7 -6 0 LLLL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Sevilla Sevilla 4 1,50 100% 50% 0% 0% 75% 0%
Atlético Madrid Atlético Madrid 4 2,25 100% 50% 25% 25% 50% 25%
Real Madrid Real Madrid 4 3,75 100% 100% 75% 75% 0% 0%
Athletic Club Athletic Club 4 1,25 75% 50% 0% 0% 75% 25%
Barcelona Barcelona 4 4,75 100% 75% 75% 75% 0% 25%
Granada Granada 4 3,50 100% 75% 50% 25% 50% 25%
Real Sociedad Real Sociedad 4 1,75 100% 75% 0% 0% 50% 25%
Levante Levante 4 2,75 100% 75% 50% 25% 25% 25%
Osasuna Osasuna 4 1,75 75% 50% 25% 25% 50% 25%
Villarreal Villarreal 4 4,50 100% 100% 100% 50% 25% 0%
Deportivo Alavés Deportivo Alavés 4 1,00 75% 25% 0% 0% 50% 50%
Real Valladolid Real Valladolid 4 2,25 100% 100% 25% 0% 0% 25%
Valencia Valencia 4 3,00 100% 75% 25% 25% 25% 25%
Mallorca Mallorca 4 1,50 75% 50% 25% 0% 25% 75%
Real Betis Real Betis 4 3,75 100% 100% 75% 25% 0% 0%
Celta de Vigo Celta de Vigo 4 2,25 100% 75% 25% 25% 25% 25%
Espanyol Espanyol 4 2,00 75% 75% 50% 0% 25% 75%
Getafe Getafe 4 1,75 100% 75% 0% 0% 0% 25%
Eibar Eibar 4 2,75 75% 75% 75% 25% 25% 25%
Leganés Leganés 4 2,00 100% 50% 50% 0% 0% 75%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Barcelona Barcelona 67,00%5,750,2510,751,5015,501,750,006,255,75
Real Sociedad Real Sociedad 58,00%3,252,2514,251,7521,502,500,003,753,25
Real Madrid Real Madrid 55,75%6,251,5012,751,5015,502,250,509,758,25
Sevilla Sevilla 55,50%6,251,0013,503,5018,003,000,005,255,75
Atlético Madrid Atlético Madrid 53,25%3,251,7512,754,7521,252,500,253,253,25
Espanyol Espanyol 53,25%5,750,5010,001,5018,502,000,253,752,25
Eibar Eibar 52,25%4,250,5013,751,0024,503,000,006,002,25
Levante Levante 50,75%7,001,009,752,0018,501,500,006,253,25
Real Betis Real Betis 50,50%5,500,5012,003,2518,752,500,754,253,75
Getafe Getafe 50,25%4,500,2518,752,0023,503,750,254,751,50
Granada Granada 49,50%6,000,0013,252,7514,001,750,005,504,75
Villarreal Villarreal 49,50%3,001,759,501,5019,751,500,005,755,25
Celta de Vigo Celta de Vigo 47,50%4,001,5011,252,0013,503,250,503,002,50
Real Valladolid Real Valladolid 46,50%5,001,5011,501,2516,252,500,006,003,00
Osasuna Osasuna 46,50%3,751,7513,251,7522,753,000,004,753,50
Leganés Leganés 45,25%8,250,0014,253,0020,252,250,254,005,25
Athletic Club Athletic Club 44,50%4,502,2515,002,2518,001,750,005,754,25
Valencia Valencia 43,00%4,750,5010,501,5012,002,250,253,504,25
Mallorca Mallorca 42,75%5,501,7515,252,2524,002,000,007,002,75
Deportivo Alavés Deportivo Alavés 38,50%2,250,2515,502,0022,002,750,004,251,50

Voittajaveto-kertoimet kohteelle LaLiga

Palaute