mainos

Jalkapallo Italia - Serie A

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Napoli Napoli  8 6 2 0 18-6 +12 20 DDVVVV
2 Atalanta Atalanta  7 5 2 0 11-3 +8 17 DVVVDV
3 Lazio Lazio  8 5 2 1 17-5 +12 17 VDLVVV
4 Milan Milan  8 5 2 1 16-9 +7 17 VDVVLV
5 Udinese Udinese  7 5 1 1 15-7 +8 16 DVVVVV
6 Roma Roma  8 5 1 2 10-8 +2 16 DVLVLV
7 Sassuolo Sassuolo  8 3 3 2 10-8 +2 12 DDDLVV
8 Inter Inter  8 4 0 4 14-13 +1 12 LVLVLL
9 Juventus Juventus  7 2 4 1 9-5 +4 10 DDVDDL
10 Torino Torino  8 3 1 4 7-10 -3 10 VLVLLL
11 Fiorentina Fiorentina  7 2 3 2 7-6 +1 9 DDLDLV
12 Spezia Spezia  8 2 2 4 7-15 -8 8 DLDLVL
13 Lecce Lecce  8 1 4 3 7-9 -2 7 DDLDVD
14 Salernitana Salernitana  8 1 4 3 10-13 -3 7 VDDDLL
15 Empoli Empoli  8 1 4 3 7-10 -3 7 DDDLVL
16 Monza Monza  8 2 1 5 7-14 -7 7 LLLDVV
17 Bologna Bologna  7 1 3 3 7-10 -3 6 DLDDVL
18 Verona Verona  7 1 2 4 6-13 -7 5 DLDVLL
19 Cremonese Cremonese  8 0 3 5 6-15 -9 3 LLDDLD
20 Sampdoria Sampdoria  8 0 2 6 4-16 -12 2 LDLLLL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Napoli Napoli 8 3,00 88% 75% 63% 38% 38% 13%
Atalanta Atalanta 7 2,00 100% 71% 14% 14% 57% 0%
Lazio Lazio 8 2,75 88% 88% 63% 38% 50% 13%
Milan Milan 8 3,13 88% 88% 63% 38% 25% 13%
Udinese Udinese 7 3,14 86% 71% 71% 57% 43% 14%
Roma Roma 8 2,25 100% 63% 50% 13% 38% 25%
Sassuolo Sassuolo 8 2,25 75% 50% 50% 38% 63% 38%
Inter Inter 8 3,38 100% 88% 88% 50% 25% 0%
Juventus Juventus 7 2,00 86% 71% 29% 14% 43% 29%
Torino Torino 8 2,13 88% 50% 50% 25% 25% 38%
Fiorentina Fiorentina 7 1,86 71% 57% 29% 14% 43% 43%
Spezia Spezia 8 2,75 100% 75% 63% 38% 13% 50%
Lecce Lecce 8 2,00 100% 75% 25% 0% 0% 25%
Salernitana Salernitana 8 2,88 88% 75% 63% 50% 25% 38%
Empoli Empoli 8 2,13 88% 63% 38% 25% 25% 25%
Monza Monza 8 2,63 100% 88% 63% 13% 25% 38%
Bologna Bologna 7 2,43 100% 86% 43% 14% 0% 29%
Verona Verona 7 2,71 100% 86% 29% 14% 0% 43%
Cremonese Cremonese 8 2,63 88% 75% 50% 38% 13% 38%
Sampdoria Sampdoria 8 2,50 88% 88% 63% 13% 13% 50%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Fiorentina Fiorentina 57,00%7,501,5013,251,0014,501,750,005,507,75
Napoli Napoli 59,50%7,502,257,002,5021,001,000,007,256,25
Inter Inter 55,75%6,755,0010,002,2517,751,250,007,005,25
Verona Verona 44,33%6,002,3315,332,3315,002,330,005,004,67
Juventus Juventus 52,50%5,502,2511,502,7515,751,750,507,004,25
Bologna Bologna 49,50%5,252,009,502,5021,752,000,256,504,50
Milan Milan 52,50%5,254,5014,251,2517,253,000,008,755,75
Salernitana Salernitana 51,50%5,000,0013,253,0015,252,250,003,504,25
Roma Roma 47,67%5,003,338,671,3320,000,000,006,337,67
Udinese Udinese 43,25%4,756,5012,251,5020,752,250,254,004,00
Torino Torino 57,00%4,670,6713,333,0019,332,000,005,332,67
Atalanta Atalanta 46,67%4,672,6712,672,3318,002,330,005,334,33
Empoli Empoli 45,50%4,501,0011,501,2518,751,750,504,753,00
Spezia Spezia 45,75%4,501,2515,502,5022,752,750,254,003,00
Lecce Lecce 44,25%4,502,7515,002,0021,252,750,004,003,25
Cremonese Cremonese 47,67%4,331,6712,332,3321,330,670,007,003,00
Sassuolo Sassuolo 43,00%3,503,0011,251,0022,753,000,253,254,75
Monza Monza 57,50%3,501,2511,752,7516,001,750,006,004,00
Lazio Lazio 49,80%3,404,007,201,6016,402,000,204,605,40
Sampdoria Sampdoria 52,00%3,000,6012,001,2019,802,800,004,202,00
Palaute