mainos

Jalkapallo Italia - Serie A

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Lazio Lazio  1 1 0 0 3-0 +3 3 V
2 Napoli Napoli  1 1 0 0 4-3 +1 3 V
3 Atalanta Atalanta  1 1 0 0 3-2 +1 3 V
4 Torino Torino  1 1 0 0 2-1 +1 3 V
5 Udinese Udinese  1 1 0 0 1-0 +1 3 V
5 Brescia Brescia  1 1 0 0 1-0 +1 3 V
5 Juventus Juventus  1 1 0 0 1-0 +1 3 V
8 Roma Roma  1 0 1 0 3-3 0 1 D
8 Genoa Genoa  1 0 1 0 3-3 0 1 D
10 Bologna Bologna  1 0 1 0 1-1 0 1 D
10 Verona Verona  1 0 1 0 1-1 0 1 D
12 Internazionale Internazionale  0 0 0 0 0-0 0 0
12 Lecce Lecce  0 0 0 0 0-0 0 0
14 Fiorentina Fiorentina  1 0 0 1 3-4 -1 0 L
15 SPAL 2013 SPAL 2013  1 0 0 1 2-3 -1 0 L
16 Sassuolo Sassuolo  1 0 0 1 1-2 -1 0 L
17 Cagliari Cagliari  1 0 0 1 0-1 -1 0 L
17 Milan Milan  1 0 0 1 0-1 -1 0 L
17 SSD Parma SSD Parma  1 0 0 1 0-1 -1 0 L
20 Sampdoria Sampdoria  1 0 0 1 0-3 -3 0 L
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Lazio Lazio 1 3,00 100% 100% 100% 0% 100% 0%
Napoli Napoli 1 7,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Atalanta Atalanta 1 5,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Torino Torino 1 3,00 100% 100% 100% 0% 0% 0%
Udinese Udinese 1 1,00 100% 0% 0% 0% 100% 0%
Juventus Juventus 1 1,00 100% 0% 0% 0% 100% 0%
Brescia Brescia 1 1,00 100% 0% 0% 0% 100% 0%
Roma Roma 1 6,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Genoa Genoa 1 6,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Bologna Bologna 1 2,00 100% 100% 0% 0% 0% 0%
Verona Verona 1 2,00 100% 100% 0% 0% 0% 0%
Internazionale Internazionale 0 0,00 0% 0% 0% 0% 0% 0%
Lecce Lecce 0 0,00 0% 0% 0% 0% 0% 0%
Fiorentina Fiorentina 1 7,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
SPAL 2013 SPAL 2013 1 5,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Sassuolo Sassuolo 1 3,00 100% 100% 100% 0% 0% 0%
SSD Parma SSD Parma 1 1,00 100% 0% 0% 0% 0% 100%
Milan Milan 1 1,00 100% 0% 0% 0% 0% 100%
Cagliari Cagliari 1 1,00 100% 0% 0% 0% 0% 100%
Sampdoria Sampdoria 1 3,00 100% 100% 100% 0% 0% 100%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Bologna Bologna 77,00%6,000,0014,001,0019,003,000,009,003,00
Juventus Juventus 61,00%8,000,0015,001,0016,003,000,008,004,00
Milan Milan 59,00%4,000,0012,000,008,003,000,008,000,00
Sassuolo Sassuolo 58,00%6,003,0014,000,0025,003,000,006,009,00
Roma Roma 58,00%5,006,0014,000,0014,003,000,0010,009,00
Atalanta Atalanta 56,00%10,005,0016,002,0020,001,000,007,0013,00
Cagliari Cagliari 53,00%8,000,0010,002,0025,002,000,008,004,00
Napoli Napoli 52,00%5,005,0016,000,0014,004,000,004,007,00
Lazio Lazio 50,00%9,006,0012,006,0011,002,000,006,0010,00
Sampdoria Sampdoria 50,00%5,000,0012,001,0013,002,000,005,008,00
Fiorentina Fiorentina 48,00%4,006,0020,002,0014,002,000,006,008,00
Brescia Brescia 47,00%8,000,0011,006,0027,002,000,008,002,00
SPAL 2013 SPAL 2013 44,00%2,006,0013,002,0015,002,000,006,003,00
Genoa Genoa 42,00%1,003,0015,005,0017,001,000,002,004,00
Torino Torino 42,00%6,004,0021,003,0017,004,000,004,005,00
Udinese Udinese 41,00%9,000,0015,000,0022,001,000,005,006,00
SSD Parma SSD Parma 39,00%5,000,0014,002,0013,002,000,003,004,00
Verona Verona 23,00%1,000,0014,002,0017,001,001,003,002,00

Voittajaveto-kertoimet kohteelle Serie A

Palaute