" " " "" "

Jalkapallo Italia - Serie A

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 SSC Napoli SSC Napoli  9 8 1 0 19-3 +16 25 VVVVVD
2 AC Milan AC Milan  9 8 1 0 22-9 +13 25 DVVVVV
3 Inter Inter  9 5 3 1 24-12 +12 18 VVDVLD
4 Roma Roma  9 5 1 3 16-9 +7 16 LVLVLD
5 Atalanta Atalanta  9 4 3 2 15-11 +4 15 VVDLVD
6 Juventus Juventus  9 4 3 2 13-11 +2 15 DVVVVD
7 Fiorentina Fiorentina  9 5 0 4 13-12 +1 15 VLVLLV
8 Lazio Lazio  9 4 2 3 19-17 +2 14 DDVLVL
9 Bologna Bologna  9 3 3 3 15-19 -4 12 LDLVDL
10 Empoli Empoli  9 4 0 5 14-18 -4 12 LVVLLV
11 Hellas Verona Hellas Verona  9 3 2 4 21-18 +3 11 VDDVLV
12 Torino Torino  9 3 2 4 12-10 +2 11 VDDLLV
13 Sassuolo Sassuolo  9 3 2 4 12-12 0 11 LLVLDV
14 Udinese Udinese  9 2 4 3 11-13 -2 10 LLLDDD
15 Sampdoria Sampdoria  9 2 3 4 13-17 -4 9 VLLDLV
16 Venezia Venezia  9 2 2 5 7-15 -8 8 LLDDVL
17 Spezia Spezia  9 2 1 6 11-22 -11 7 VLLLVL
18 Genoa Genoa  9 1 3 5 14-21 -7 6 LDDLDL
19 Cagliari Cagliari  9 1 3 5 11-20 -9 6 DLLDVL
20 Salernitana Salernitana  9 1 1 7 8-21 -13 4 LDLVLL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
SSC Napoli SSC Napoli 9 2,44 89% 78% 56% 22% 67% 11%
AC Milan AC Milan 9 3,44 100% 89% 56% 44% 33% 0%
Inter Inter 9 4,00 100% 100% 89% 78% 11% 0%
Roma Roma 9 2,78 89% 67% 56% 44% 44% 22%
Atalanta Atalanta 9 2,89 89% 78% 67% 33% 22% 11%
Juventus Juventus 9 2,67 100% 67% 44% 33% 22% 11%
Fiorentina Fiorentina 9 2,78 100% 78% 78% 22% 22% 11%
Lazio Lazio 9 4,00 100% 100% 78% 67% 0% 22%
Bologna Bologna 9 3,78 89% 78% 67% 56% 33% 11%
Empoli Empoli 9 3,56 100% 89% 67% 44% 22% 22%
Hellas Verona Hellas Verona 9 4,33 100% 89% 89% 89% 11% 11%
Torino Torino 9 2,44 100% 67% 44% 22% 22% 22%
Sassuolo Sassuolo 9 2,67 89% 67% 67% 33% 22% 22%
Udinese Udinese 9 2,67 100% 67% 44% 33% 22% 33%
Sampdoria Sampdoria 9 3,33 89% 78% 78% 56% 22% 33%
Venezia Venezia 9 2,44 100% 89% 44% 11% 11% 33%
Spezia Spezia 9 3,67 100% 89% 89% 44% 0% 22%
Genoa Genoa 9 3,89 100% 89% 89% 67% 0% 22%
Cagliari Cagliari 9 3,44 100% 100% 67% 56% 0% 33%
Salernitana Salernitana 9 3,22 100% 67% 67% 56% 11% 44%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Atalanta Atalanta 55,40%7,002,6014,001,8019,802,200,005,404,80
SSC Napoli SSC Napoli 60,50%6,002,009,251,5017,001,750,257,505,50
Bologna Bologna 51,00%5,800,8010,600,2018,802,200,805,604,80
Sassuolo Sassuolo 59,20%5,802,6010,400,4015,402,000,005,405,80
Empoli Empoli 50,00%5,600,6012,004,0021,402,200,005,005,80
Lazio Lazio 56,00%5,501,7510,001,0013,751,500,255,758,00
AC Milan AC Milan 60,25%5,503,2511,501,2512,750,750,008,004,00
Inter Inter 52,00%5,503,5013,501,2514,501,500,006,756,25
Cagliari Cagliari 50,20%5,401,2015,601,4021,002,400,005,603,60
Salernitana Salernitana 46,20%5,400,2014,001,4022,202,200,005,002,80
Spezia Spezia 47,50%5,252,2512,752,0019,001,750,005,505,00
Roma Roma 48,80%5,201,6013,002,0014,802,600,407,203,80
Torino Torino 51,40%4,801,2017,401,4017,602,000,006,805,40
Fiorentina Fiorentina 60,25%4,752,5013,001,2518,502,000,255,255,25
Sampdoria Sampdoria 46,20%4,603,4011,802,0018,403,200,004,603,00
Juventus Juventus 50,25%4,002,5015,751,7513,752,500,006,004,50
Hellas Verona Hellas Verona 46,00%4,001,4013,002,6015,202,200,204,204,40
Udinese Udinese 45,20%3,601,8012,802,0016,401,800,204,204,80
Genoa Genoa 41,50%3,502,0014,003,0021,253,000,004,253,50
Venezia Venezia 43,00%3,001,6713,002,6718,672,330,003,333,33

Voittajaveto-kertoimet kohteelle Serie A

Palaute