mainos

Jalkapallo Italia - Serie A

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Juventus Juventus  20 16 3 1 39-19 +20 51 LVVVVV
2 Internazionale Internazionale  20 14 5 1 41-17 +24 47 DDVVDD
3 Lazio Lazio  19 14 3 2 46-18 +28 45 VVVVVV
4 Roma Roma  20 11 5 4 37-22 +15 38 DVVLLV
5 Atalanta Atalanta  21 11 5 5 57-28 +29 38 LVVDLV
6 Milan Milan  21 9 4 8 22-26 -4 31 DLDVVV
7 Cagliari Cagliari  20 8 6 6 35-31 +4 30 DLLLLD
8 SSD Parma SSD Parma  20 8 4 8 27-27 0 28 VVDLVL
9 Bologna Bologna  21 7 6 8 32-33 -1 27 VVDLDV
10 Torino Torino  21 8 3 10 26-35 -9 27 DLVVLL
11 Verona Verona  19 7 5 7 22-22 0 26 LLDVVD
12 Fiorentina Fiorentina  21 6 7 8 25-29 -4 25 DLDVVD
13 Napoli Napoli  20 6 6 8 28-28 0 24 DLVLLL
14 Udinese Udinese  20 7 3 10 19-31 -12 24 DLVVVL
15 Sassuolo Sassuolo  20 6 4 10 32-35 -3 22 DVLLLV
16 Sampdoria Sampdoria  20 5 4 11 20-33 -13 19 LVLDVL
17 Lecce Lecce  20 3 7 10 23-39 -16 16 DLLLLD
18 SPAL 2013 SPAL 2013  21 4 3 14 15-33 -18 15 LVLLVL
19 Genoa Genoa  21 3 6 12 21-41 -20 15 LLVLLD
20 Brescia Brescia  21 4 3 14 19-39 -20 15 LDLLDL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Juventus Juventus 20 2,90 95% 80% 70% 30% 30% 5%
Internazionale Internazionale 20 2,90 95% 85% 65% 30% 35% 5%
Lazio Lazio 19 3,37 100% 89% 79% 37% 32% 5%
Roma Roma 20 2,95 90% 85% 60% 35% 25% 25%
Atalanta Atalanta 21 4,05 95% 95% 81% 62% 29% 10%
Milan Milan 21 2,29 90% 57% 43% 24% 38% 29%
Cagliari Cagliari 20 3,30 100% 90% 60% 45% 15% 15%
SSD Parma SSD Parma 20 2,70 100% 70% 45% 35% 20% 30%
Bologna Bologna 21 3,10 95% 81% 67% 38% 10% 14%
Torino Torino 21 2,90 95% 71% 62% 29% 24% 33%
Verona Verona 19 2,32 95% 68% 37% 16% 32% 21%
Fiorentina Fiorentina 21 2,57 86% 67% 48% 24% 29% 24%
Napoli Napoli 20 2,80 90% 80% 50% 25% 20% 25%
Udinese Udinese 20 2,50 90% 55% 50% 30% 35% 35%
Sassuolo Sassuolo 20 3,35 95% 85% 80% 40% 20% 15%
Sampdoria Sampdoria 20 2,65 85% 65% 50% 25% 30% 35%
Lecce Lecce 20 3,10 100% 80% 60% 50% 5% 30%
SPAL 2013 SPAL 2013 21 2,29 95% 67% 43% 19% 10% 48%
Genoa Genoa 21 2,95 86% 76% 71% 43% 14% 33%
Brescia Brescia 21 2,76 95% 71% 62% 24% 24% 33%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Roma Roma 55,90%9,102,7015,001,8016,302,800,109,006,40
Atalanta Atalanta 58,40%8,601,3012,901,6018,302,200,109,609,10
Bologna Bologna 52,80%7,301,3015,002,2017,803,100,306,005,60
Juventus Juventus 58,20%7,101,8013,401,6020,201,600,108,008,10
Internazionale Internazionale 53,90%6,801,9013,802,3018,302,000,007,206,70
Napoli Napoli 59,40%6,701,6010,901,9019,701,700,1010,807,50
SSD Parma SSD Parma 47,30%6,501,9014,302,0019,102,000,006,305,10
Fiorentina Fiorentina 50,45%6,362,5515,091,3617,732,640,187,185,36
Sassuolo Sassuolo 54,90%6,303,0013,601,8017,102,300,005,505,10
Torino Torino 48,27%6,272,0916,092,0920,733,000,274,644,27
Lazio Lazio 51,40%6,103,2011,301,8013,002,200,008,307,40
Milan Milan 54,50%6,101,4014,501,4018,602,800,107,406,10
Genoa Genoa 51,40%6,001,1017,501,2022,003,300,206,004,10
Lecce Lecce 43,70%5,701,5013,701,0015,102,600,106,504,70
Sampdoria Sampdoria 48,30%5,600,8013,601,8021,202,600,108,505,60
Verona Verona 48,80%5,601,7014,403,7019,302,400,204,203,90
SPAL 2013 SPAL 2013 49,10%5,301,2012,601,4021,402,900,207,304,30
Udinese Udinese 45,60%5,001,3015,201,2016,702,600,005,504,40
Cagliari Cagliari 48,60%4,602,3013,801,5022,002,700,006,504,70
Brescia Brescia 41,36%4,181,1814,001,8217,912,550,364,004,91

Voittajaveto-kertoimet kohteelle Serie A

Palaute