Jalkapallo Skotlanti - Skotlannin Valioliiga

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Celtic Celtic  15 14 0 1 50-13 +37 42 VVVVVV
2 Rangers Rangers  15 10 3 2 34-14 +20 33 VDVLVD
3 Aberdeen Aberdeen  15 8 1 6 29-23 +6 25 VVLVLV
4 Livingston Livingston  15 7 2 6 15-20 -5 23 VDLVVD
5 Hearts Hearts  15 6 3 6 24-25 -1 21 LLVVLD
6 St. Johnstone St. Johnstone  16 6 3 7 19-21 -2 21 LVVVDD
7 St. Mirren St. Mirren  15 6 3 6 17-23 -6 21 DVLLDD
8 Hibernian Hibernian  16 6 2 8 18-23 -5 20 LLVLLL
9 Motherwell Motherwell  16 5 2 9 20-22 -2 17 LLVLLD
10 Ross County Ross County  16 4 3 9 13-26 -13 15 DLLVVL
11 Kilmarnock Kilmarnock  16 4 3 9 12-27 -15 15 DVLLLV
12 Dundee United Dundee United  16 3 3 10 17-31 -14 12 DLLLVL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Celtic Celtic 15 4,20 100% 100% 80% 47% 40% 7%
Rangers Rangers 15 3,20 100% 93% 73% 47% 40% 7%
Aberdeen Aberdeen 15 3,47 100% 87% 67% 53% 27% 13%
Livingston Livingston 15 2,33 100% 60% 47% 13% 27% 27%
Hearts Hearts 15 3,27 100% 87% 60% 40% 7% 33%
St. Johnstone St. Johnstone 16 2,50 94% 69% 63% 19% 19% 31%
St. Mirren St. Mirren 15 2,67 93% 73% 60% 27% 33% 33%
Hibernian Hibernian 16 2,56 100% 63% 44% 25% 31% 25%
Motherwell Motherwell 16 2,63 94% 69% 63% 19% 31% 19%
Ross County Ross County 16 2,44 94% 69% 44% 25% 25% 38%
Kilmarnock Kilmarnock 16 2,44 94% 56% 44% 31% 19% 50%
Dundee United Dundee United 16 3,00 94% 69% 56% 31% 25% 38%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatRikkeetPaitsiotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Rangers Rangers 69,63%9,139,882,251,500,008,887,63
Celtic Celtic 65,71%7,1412,002,291,430,147,298,00
Dundee United Dundee United 47,25%6,1310,501,382,250,134,004,00
St. Mirren St. Mirren 37,44%6,0013,331,112,440,115,893,00
Hibernian Hibernian 57,75%5,3815,381,632,750,137,135,25
Hearts Hearts 51,86%5,008,571,291,000,435,576,00
Aberdeen Aberdeen 54,00%4,869,571,291,290,006,145,71
Livingston Livingston 39,00%4,3814,381,632,250,004,253,38
Kilmarnock Kilmarnock 45,25%4,3813,882,132,130,005,633,88
Ross County Ross County 44,00%4,2511,752,502,380,133,253,00
Motherwell Motherwell 51,71%3,8613,711,862,140,006,293,14
St. Johnstone St. Johnstone 38,75%3,3811,251,133,130,134,632,25
Palaute