" " " "" "

Jalkapallo England - Valioliiga

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Manchester United Manchester United  4 3 1 0 11-3 +8 10 VDVV
2 Chelsea Chelsea  4 3 1 0 9-1 +8 10 VVDV
3 Liverpool Liverpool  4 3 1 0 9-1 +8 10 VVDV
4 Everton Everton  4 3 1 0 10-4 +6 10 VDVV
5 Manchester City Manchester City  4 3 0 1 11-1 +10 9 LVVV
6 Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion  4 3 0 1 5-3 +2 9 VVLV
7 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur  4 3 0 1 3-3 0 9 VVVL
8 West Ham United West Ham United  4 2 2 0 10-5 +5 8 VVDD
9 Leicester City Leicester City  4 2 0 2 4-6 -2 6 VLVL
10 Brentford Brentford  4 1 2 1 3-2 +1 5 VDDL
11 Crystal Palace Crystal Palace  4 1 2 1 5-5 0 5 LDDV
12 Aston Villa Aston Villa  4 1 1 2 5-7 -2 4 LVDL
13 Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers  4 1 0 3 2-3 -1 3 LLLV
14 Southampton Southampton  4 0 3 1 4-6 -2 3 LDDD
15 Watford Watford  4 1 0 3 3-7 -4 3 VLLL
16 Arsenal Arsenal  4 1 0 3 1-9 -8 3 LLLV
17 Leeds United Leeds United  4 0 2 2 4-11 -7 2 LDDL
18 Burnley Burnley  4 0 1 3 3-8 -5 1 LLDL
19 Newcastle United Newcastle United  4 0 1 3 5-12 -7 1 LLDL
20 Norwich City Norwich City  4 0 0 4 1-11 -10 0 LLLL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Manchester United Manchester United 4 3,50 100% 75% 50% 50% 25% 0%
Chelsea Chelsea 4 2,50 100% 100% 50% 0% 75% 0%
Liverpool Liverpool 4 2,50 100% 100% 50% 0% 75% 0%
Everton Everton 4 3,50 100% 100% 75% 75% 25% 0%
Manchester City Manchester City 4 3,00 100% 50% 50% 50% 75% 25%
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 4 2,00 100% 75% 25% 0% 50% 25%
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 4 1,50 100% 25% 25% 0% 75% 25%
West Ham United West Ham United 4 3,75 75% 75% 75% 75% 25% 25%
Leicester City Leicester City 4 2,50 100% 50% 50% 25% 25% 25%
Brentford Brentford 4 1,25 75% 50% 0% 0% 50% 50%
Crystal Palace Crystal Palace 4 2,50 75% 75% 75% 25% 50% 50%
Aston Villa Aston Villa 4 3,00 100% 100% 50% 25% 25% 25%
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers 4 1,25 100% 25% 0% 0% 25% 75%
Southampton Southampton 4 2,50 75% 75% 50% 50% 25% 25%
Watford Watford 4 2,50 100% 75% 25% 25% 0% 75%
Arsenal Arsenal 4 2,50 100% 75% 25% 25% 25% 75%
Leeds United Leeds United 4 3,75 100% 100% 75% 50% 0% 25%
Burnley Burnley 4 2,75 100% 100% 50% 25% 0% 25%
Newcastle United Newcastle United 4 4,25 100% 100% 75% 75% 0% 25%
Norwich City Norwich City 4 3,00 100% 75% 75% 25% 0% 75%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Liverpool Liverpool 66,00%10,003,009,501,5019,000,000,009,008,00
Manchester City Manchester City 74,00%10,000,509,001,5020,001,000,007,008,00
Arsenal Arsenal 43,50%8,502,5010,003,5016,002,500,007,504,50
West Ham United West Ham United 49,00%7,501,009,001,5026,500,500,006,005,50
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 46,00%6,506,009,502,5017,502,500,005,505,00
Southampton Southampton 39,50%6,003,0011,000,0017,002,500,004,003,00
Burnley Burnley 36,00%6,002,5011,501,5020,503,000,007,003,50
Manchester United Manchester United 57,00%6,003,0010,001,5022,001,000,007,007,50
Norwich City Norwich City 47,00%6,000,006,002,0019,501,500,007,503,00
Newcastle United Newcastle United 41,00%5,503,507,503,0013,001,500,005,504,00
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 62,00%5,502,008,501,0014,502,500,005,003,00
Crystal Palace Crystal Palace 57,50%5,500,0012,000,5023,502,500,006,002,00
Leicester City Leicester City 47,50%5,004,005,003,5019,001,000,003,503,50
Everton Everton 50,00%5,001,008,001,0026,001,500,004,505,50
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers 51,00%5,004,008,003,5019,002,000,007,506,00
Leeds United Leeds United 57,00%5,002,507,501,0017,002,000,506,504,00
Chelsea Chelsea 59,50%4,502,5013,001,0015,500,500,006,505,00
Watford Watford 41,00%4,001,0016,500,5017,503,000,004,004,00
Aston Villa Aston Villa 47,00%3,001,0011,502,0015,503,000,004,003,50
Brentford Brentford 37,50%1,500,0010,500,5019,001,500,005,502,50

Voittajaveto-kertoimet kohteelle Valioliiga

Palaute