mainos

Jalkapallo England - Valioliiga

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Liverpool Liverpool  6 6 0 0 17-5 +12 18 VVVVVV
2 Manchester City Manchester City  6 4 1 1 24-6 +18 13 VDVVLV
3 Leicester Leicester  6 3 2 1 8-5 +3 11 DDVVLV
4 Arsenal Arsenal  6 3 2 1 11-10 +1 11 VVLDDV
5 West Ham West Ham  6 3 2 1 8-7 +1 11 LDVVDV
6 Bournemouth Bournemouth  6 3 1 2 11-10 +1 10 DVLLVV
7 Tottenham Tottenham  6 2 2 2 12-8 +4 8 VDLDVL
8 Manchester United Manchester United  6 2 2 2 8-6 +2 8 VDLDVL
9 Burnley Burnley  6 2 2 2 8-7 +1 8 VLDLDV
10 Sheffield U. Sheffield U.  6 2 2 2 7-6 +1 8 DVLDLV
11 Chelsea Chelsea  6 2 2 2 12-13 -1 8 LDVDVL
12 Crystal Palace Crystal Palace  6 2 2 2 4-7 -3 8 DLVVLD
13 Southampton Southampton  6 2 1 3 6-9 -3 7 LLVDVL
14 Everton Everton  6 2 1 3 5-9 -4 7 DVLVLL
15 Brighton Brighton  6 1 3 2 5-8 -3 6 VDLLDD
16 Norwich Norwich  6 2 0 4 9-14 -5 6 LVLLVL
17 Newcastle Newcastle  6 1 2 3 4-8 -4 5 LLVDLD
18 Aston Villa Aston Villa  6 1 1 4 6-9 -3 4 LLVLDL
19 Wolverhampton Wolverhampton  6 0 4 2 7-11 -4 4 DDDLLD
20 Watford Watford  6 0 2 4 4-18 -14 2 LLLDDL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Liverpool Liverpool 6 3,67 100% 100% 100% 50% 17% 0%
Manchester City Manchester City 6 5,00 100% 100% 100% 100% 50% 0%
Leicester Leicester 6 2,17 83% 67% 50% 17% 17% 33%
Arsenal Arsenal 6 3,50 100% 83% 83% 67% 17% 0%
West Ham West Ham 6 2,50 83% 83% 33% 33% 50% 33%
Bournemouth Bournemouth 6 3,50 100% 100% 83% 67% 0% 0%
Tottenham Tottenham 6 3,33 100% 83% 83% 67% 17% 17%
Manchester United Manchester United 6 2,33 100% 83% 33% 17% 33% 17%
Burnley Burnley 6 2,50 100% 100% 50% 0% 33% 17%
Sheffield U. Sheffield U. 6 2,17 100% 67% 33% 17% 33% 17%
Chelsea Chelsea 6 4,17 100% 100% 83% 67% 0% 17%
Crystal Palace Crystal Palace 6 1,83 83% 50% 33% 17% 33% 50%
Southampton Southampton 6 2,50 100% 83% 50% 17% 33% 17%
Everton Everton 6 2,33 83% 67% 33% 33% 33% 50%
Brighton Brighton 6 2,17 83% 83% 33% 17% 33% 50%
Norwich Norwich 6 3,83 100% 100% 67% 67% 0% 33%
Newcastle Newcastle 6 2,00 83% 50% 33% 33% 33% 33%
Aston Villa Aston Villa 6 2,50 83% 67% 50% 33% 33% 33%
Wolverhampton Wolverhampton 6 3,00 83% 83% 33% 33% 17% 17%
Watford Watford 6 3,67 100% 83% 67% 50% 0% 50%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Manchester City Manchester City 65,83%8,001,3310,172,3314,831,670,007,678,50
Everton Everton 60,33%6,330,6713,001,0028,832,170,175,003,17
Liverpool Liverpool 59,67%7,332,679,331,0020,670,830,006,506,00
Tottenham Tottenham 57,33%5,671,6712,831,3318,172,330,006,335,17
Brighton Brighton 56,17%4,172,009,502,3322,670,670,175,333,33
Chelsea Chelsea 56,00%5,172,839,172,1724,001,830,007,175,67
Arsenal Arsenal 55,67%6,333,509,173,0018,173,000,175,175,33
Manchester United Manchester United 55,17%5,001,6710,331,0022,332,000,005,834,50
Leicester Leicester 54,67%7,002,0010,172,5022,500,670,005,503,67
Watford Watford 50,50%6,000,5011,670,8320,002,000,007,004,33
Southampton Southampton 48,83%4,832,3310,671,1725,831,500,176,334,50
West Ham West Ham 46,50%4,832,0010,002,5020,331,830,174,175,33
Crystal Palace Crystal Palace 45,00%5,500,5013,001,3322,332,330,003,334,33
Aston Villa Aston Villa 44,50%3,002,5012,172,5017,001,670,173,835,00
Wolverhampton Wolverhampton 44,00%5,331,0011,501,0023,832,000,334,173,50
Norwich Norwich 43,67%3,001,179,171,6719,501,500,004,004,33
Sheffield U. Sheffield U. 43,17%6,331,0012,501,1723,831,670,174,173,00
Bournemouth Bournemouth 40,17%4,831,839,002,1718,171,830,004,174,83
Burnley Burnley 39,17%5,171,009,002,5021,500,830,005,503,50
Newcastle Newcastle 33,67%4,671,838,003,3316,001,670,004,333,17

Voittajaveto-kertoimet kohteelle Valioliiga

Palaute