" " " "" "
mainos

Jalkapallo England - Valioliiga

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur  10 6 3 1 21-9 +12 21 DVVVVD
2 Liverpool Liverpool  10 6 3 1 22-17 +5 21 DVVDVD
3 Chelsea Chelsea  10 5 4 1 22-10 +12 19 DDVVVD
4 Leicester City Leicester City  10 6 0 4 19-14 +5 18 LVVVLL
5 West Ham United West Ham United  10 5 2 3 17-11 +6 17 DDLVVV
6 Southampton Southampton  10 5 2 3 19-16 +3 17 DVVVDL
7 Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers  10 5 2 3 11-11 0 17 VDVLDV
8 Everton Everton  10 5 1 4 19-17 +2 16 DLLLVL
9 Manchester United Manchester United  9 5 1 3 16-16 0 16 VDLVVV
10 Aston Villa Aston Villa  9 5 0 4 20-13 +7 15 VLLVLL
11 Manchester City Manchester City  9 4 3 2 15-11 +4 15 VDVDLV
12 Leeds United Leeds United  10 4 2 4 15-17 -2 14 LVLLDV
13 Newcastle United Newcastle United  10 4 2 4 12-15 -3 14 LDVLLV
14 Arsenal Arsenal  10 4 1 5 10-12 -2 13 LLVLDL
15 Crystal Palace Crystal Palace  10 4 1 5 12-15 -3 13 DVLVLL
16 Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion  10 2 4 4 14-16 -2 10 DDLDVD
17 Fulham Fulham  10 2 1 7 11-19 -8 7 DLVLLV
18 West Bromwich Albion West Bromwich Albion  10 1 3 6 7-18 -11 6 DDLLLV
19 Burnley Burnley  9 1 2 6 4-17 -13 5 DLLDVL
20 Sheffield United Sheffield United  10 0 1 9 4-16 -12 1 DLLLLL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 10 3,00 90% 60% 40% 30% 40% 20%
Liverpool Liverpool 10 3,90 100% 100% 70% 40% 20% 0%
Chelsea Chelsea 10 3,20 80% 80% 60% 50% 50% 30%
Leicester City Leicester City 10 3,30 100% 70% 70% 30% 30% 30%
West Ham United West Ham United 10 2,80 100% 80% 60% 20% 40% 10%
Southampton Southampton 10 3,50 100% 80% 40% 40% 40% 10%
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers 10 2,20 100% 70% 30% 20% 40% 20%
Everton Everton 10 3,60 100% 80% 70% 50% 10% 20%
Manchester United Manchester United 9 3,56 89% 67% 67% 67% 22% 22%
Aston Villa Aston Villa 9 3,67 100% 78% 78% 22% 44% 11%
Manchester City Manchester City 9 2,89 100% 78% 33% 33% 33% 11%
Leeds United Leeds United 10 3,20 90% 60% 50% 40% 40% 20%
Newcastle United Newcastle United 10 2,70 100% 100% 40% 20% 20% 30%
Arsenal Arsenal 10 2,20 90% 60% 60% 10% 30% 40%
Crystal Palace Crystal Palace 10 2,70 100% 80% 50% 30% 10% 40%
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 10 3,00 90% 90% 60% 30% 20% 10%
Fulham Fulham 10 3,00 100% 80% 60% 20% 10% 40%
West Bromwich Albion West Bromwich Albion 10 2,50 90% 60% 30% 20% 20% 60%
Burnley Burnley 9 2,33 78% 44% 44% 33% 33% 67%
Sheffield United Sheffield United 10 2,00 100% 50% 30% 10% 0% 60%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Aston Villa Aston Villa 50,80%8,203,6010,001,4022,202,000,006,606,60
West Bromwich Albion West Bromwich Albion 41,40%7,200,8012,402,0020,001,400,005,003,80
Leicester City Leicester City 59,20%7,001,0012,401,2018,401,800,004,603,80
Leeds United Leeds United 60,20%7,001,4011,001,8021,201,800,005,804,80
Liverpool Liverpool 61,20%6,802,4011,001,6021,600,600,006,407,40
Manchester United Manchester United 56,20%6,800,6011,801,8021,602,200,204,404,00
Arsenal Arsenal 59,80%5,800,2010,201,8018,801,200,004,403,20
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 50,60%5,201,4012,201,2021,402,000,005,803,20
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers 46,80%5,200,8011,601,0017,200,600,006,005,00
Crystal Palace Crystal Palace 40,00%5,201,2012,001,4018,202,000,003,203,00
Everton Everton 50,60%5,002,2011,401,6014,001,800,205,205,60
Southampton Southampton 56,40%4,800,6013,801,6021,401,800,004,606,60
Chelsea Chelsea 58,20%4,802,0012,601,8015,401,400,205,405,40
Burnley Burnley 42,75%4,750,259,752,7521,001,500,004,502,50
Sheffield United Sheffield United 43,40%4,600,4011,402,8017,200,800,003,603,60
West Ham United West Ham United 42,40%4,601,2012,802,0015,801,400,004,404,20
Newcastle United Newcastle United 39,60%4,401,6011,401,6019,602,000,003,203,00
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 49,40%4,401,6014,000,4018,201,200,003,205,80
Manchester City Manchester City 63,50%4,003,5014,751,5016,002,000,006,505,25
Fulham Fulham 54,80%3,601,2013,401,2024,802,600,205,603,80

Voittajaveto-kertoimet kohteelle Valioliiga

Palaute