mainos

Jalkapallo England - Valioliiga

Tarkastele kertoimia

Tilanne

R   Joukkue P W D L GF - GA GD Pst Kunto
1 Everton Everton  2 2 0 0 6-2 +4 6 VV
2 Arsenal Arsenal  2 2 0 0 5-1 +4 6 VV
3 Crystal Palace Crystal Palace  2 2 0 0 4-1 +3 6 VV
4 Leicester Leicester  1 1 0 0 3-0 +3 3 V
5 Chelsea Chelsea  1 1 0 0 3-1 +2 3 V
6 Wolverhampton Wolverhampton  1 1 0 0 2-0 +2 3 V
6 Newcastle Newcastle  1 1 0 0 2-0 +2 3 V
8 Liverpool Liverpool  1 1 0 0 4-3 +1 3 V
9 Leeds Leeds  2 1 0 1 7-7 0 3 LV
10 Burnley Burnley  0 0 0 0 0-0 0 0
10 Manchester City Manchester City  0 0 0 0 0-0 0 0
10 Aston Villa Aston Villa  0 0 0 0 0-0 0 0
13 Southampton Southampton  1 0 0 1 0-1 -1 0 L
13 Tottenham Tottenham  1 0 0 1 0-1 -1 0 L
15 Manchester United Manchester United  1 0 0 1 1-3 -2 0 L
15 Brighton Brighton  1 0 0 1 1-3 -2 0 L
17 Sheffield U. Sheffield U.  1 0 0 1 0-2 -2 0 L
18 West Ham West Ham  2 0 0 2 1-4 -3 0 LL
19 Fulham Fulham  2 0 0 2 3-7 -4 0 LL
20 West Bromwich West Bromwich  2 0 0 2 2-8 -6 0 LL
See more matches

Yli/alle tilastot

  Maalit ottelussa yhteensä (joukkue + vastustaja) Maali / ei maalia
  Joukkue P Avg 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ CS FTS
Everton Everton 2 4,00 100% 50% 50% 50% 50% 0%
Arsenal Arsenal 2 3,00 100% 100% 100% 0% 50% 0%
Crystal Palace Crystal Palace 2 2,50 100% 50% 50% 50% 50% 0%
Leicester Leicester 1 3,00 100% 100% 100% 0% 100% 0%
Chelsea Chelsea 1 4,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Wolverhampton Wolverhampton 1 2,00 100% 100% 0% 0% 100% 0%
Newcastle Newcastle 1 2,00 100% 100% 0% 0% 100% 0%
Liverpool Liverpool 1 7,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Leeds Leeds 2 7,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Aston Villa Aston Villa 0 0,00 0% 0% 0% 0% 0% 0%
Manchester City Manchester City 0 0,00 0% 0% 0% 0% 0% 0%
Burnley Burnley 0 0,00 0% 0% 0% 0% 0% 0%
Southampton Southampton 1 1,00 100% 0% 0% 0% 0% 100%
Tottenham Tottenham 1 1,00 100% 0% 0% 0% 0% 100%
Manchester United Manchester United 1 4,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Brighton Brighton 1 4,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Sheffield U. Sheffield U. 1 2,00 100% 100% 0% 0% 0% 100%
West Ham West Ham 2 2,50 100% 100% 50% 0% 0% 50%
Fulham Fulham 2 5,00 100% 100% 100% 50% 0% 50%
West Bromwich West Bromwich 2 5,00 100% 100% 100% 50% 0% 50%

Joukkueen keskimääräiset arvot

  Joukkue PallonhallintaKulmatVastahyökkäyksetRikkeetPaitsiotSivurajaheitotKeltaiset kortitPunaiset kortitLaukaukset ohiLaukaukset maalia kohti
Sheffield U. Sheffield U. 55,00%12,000,0013,004,0022,002,000,006,002,00
Everton Everton 71,00%11,001,009,001,0016,001,000,009,007,00
Liverpool Liverpool 48,00%9,004,009,002,0031,001,000,005,006,00
Manchester United Manchester United 75,00%9,002,0013,001,0024,002,000,007,004,00
West Ham West Ham 58,00%8,003,0013,002,0018,002,000,005,003,00
Crystal Palace Crystal Palace 30,00%7,000,0014,004,0031,002,000,002,004,00
Arsenal Arsenal 63,00%7,000,0011,005,0013,000,000,002,003,00
Leeds Leeds 49,00%5,000,0013,003,0031,001,000,002,007,00
Tottenham Tottenham 51,00%5,003,0015,000,0031,001,000,001,005,00
Brighton Brighton 52,00%4,001,008,000,0023,001,000,004,003,00
West Bromwich West Bromwich 37,00%2,000,0012,004,0022,001,000,002,000,00
Fulham Fulham 45,00%2,000,0012,002,0021,002,000,002,002,00

Voittajaveto-kertoimet kohteelle Valioliiga

Palaute